Milano33

A na Walterov laboratórny stôl sa dostal ďalší odpudivý a slizký parazit, samozrejme nemusím spomínať, akú veľkú radosť mu to prinieslo, obzvlášť keď sa dozvedel o jeho skrytých účinkov. Larvami tohoto parazita boli úmyselne infikovaný migranti z Číny, ktorý sa nevedomky stali ľudskými inkubátormi. Čínska mafia pašuje tieto potvory prevažne kvôli ich imunitu posilujúcim účinkom. Paralelne s týmto problémom sa Dr. Bishop snaží osamostatniť od svojho syna, postaviť sa znovu na nohy a byť viac nezávislým. A s akým strachom v očiach Olivia pohľadala na Petra, keď bol vystavený larve parazita, malo vskutku neskutočnú intenzitu. Tiež ma zamrzelo i to, ako chúlostivo Astrid nakoniec dopadla. ()

Anderton

Objektívne možno jedna z najlepších epizód, subjektívne zase jedna z tých najnepríjemnejších na pozeranie. I keď ak vám neprekážajú polmetrové červy vychádzajúce z tiel úbohých civilistov, tak môj komentár neberte vôbec do úvahy. Každopádne to určite nie je epizóda vhodná na sledovanie pri obedňajšej pauze, a už vôbec nie k večeri, to sa vám bude zle spať. ()