Jednomu muži je diagnostikována rakovina a má podstoupit operaci, která by měla být úspěšná. Když odejde na autobusovou zastávku, jeden muž mu řekne, že ví o jeho rakovině a že operaci nepřežije. Neznámý vrah muže s rakovinou následně zabije. Mezitím se Astrid alt vydá do našeho světa, protože jí nedávno zemřel otec a jediný člověk, se kterým si o tom může promluvit, je Astrid z našeho světa. Walter po prohledání těla mrtvého zjistí, že má v těle jed, který nepochází z toho světa. Tým Fringe zjistí, že neznámý byl kdysi na MIT, a tak se tam vydají pro odpovědi. (Varan)

Anderton

Schopnosti hrdinu, či skôr antihrdinu, tejto epizódy sú veľmi podobné schopnostiam teen hrdinky z predchádzajúcej časti. Obaja dokážu predvídať budúcnosť, každý to však dáva najavo iným spôsobom a v Making Angels sa dostáva k slovu aj náboženský kontext. Som skutočne zvedavý, či pri konci celého seriálu tvorcovia dokážu prepojiť "vedeckú" linku o paralelných vesmíroch a videní času ako v Asimovovom End of Eternity so sem tam nahadzovanými náboženskými otázkami. ()

Milano33

Astrid zastihne nečakaná návšteva z druhej strany, jej druhé ja, ktoré si momentálne prechádza krušným obdobím a tak hľadá útechu u seba samej. Konečne dostáva postava Astrid viacej osobnejšiu linku, ktorá dokáže prehĺbiť jej charakter. Druhá Astrid a Walter si ihneď padnú do oka a dokonca ona príde hneď s niekoľkými zaujímavými postrehmi ohľadom prípadu, ktorý prirovnáva k výrazu Dues ex machina. Medzitým sa Walter stále dištancuje od otcovského vzťahu k svojmu synovi. Taktiež ma bavila interakcia medzi alternatívnou Oliv a Walterom, nakoľko Walter bol úplne otrávený z jej prítomnosti. Avšak ten záver s nimi sa podaril, hoci on stále chová voči nej zášť, aspoň cez zopár vecí sa už preniesol. Medzi oboma Oliviami stále pretrváva takéto trápne napätie. A aj Olivia s Petrom boli chutnučký. ()