• sator
  **

  Slunéčková vystřihla mrchu k pohledání...V polovině scénárista Pavel HANUŠ zešílel...(29.6.2012)

 • argenson
  **

  Jedna z mnoha socialistických taškařic té doby. Vtipu je tu dost pomálu, děj lehce překombinovanej, jako vždy to ale zachraňujou příjemné herecké výkony. Zatímco Karolině a Dagmar to velmi sluší, učinit z Josefa Langmilera sexuální mašinu je nepochopitelnej úlet.(28.12.2015)

 • vitekpe
  ****

  Na 67 minutove plose se dozvime ledasco o jednotlivych akterech teto podivne komedie, ktera ale vlastne nejak moc vtipna neni. Karolina je zde za intrikanku, oproti tomu manzel Trautenberk je zde za cestneho chlapa. Veskrnova - Langmiler jako vydedenci spolecnosti diky svym sexem ovladanym osudum, nejhezci servirka dle meho byla Ivana Nováčková - divka s deravym ubrusem, na zaver pak uvidite Peska jako (temer) pohadkoveho dedecka... :-) Slabsi 4 za podivny zazitek...(18.9.2011)

 • Paity
  ***

  Prúměrná komedie o tom, jak se rozkrádal majetek v socialistickém vlastnictví a jaká legrace to kolikrát byla.(2.7.2012)

 • Tommassi3
  ***

  "Já jsem Zmok !!" - "Co to říkáte ?? Vždyť neprší !!" ;)(26.9.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace