Cheryl (Alexandra Paulová) žije v manželstve s krutým mužom. Kurt (Michael Riley) nemá žiaden vzťah ani k malej dcérke, ktorú považuje iba za ľahkomyseľnú náhodnú chybu. Po tom, ako sa Cheryl dozvie, že zabil človeka, rozhodne sa ho okamžite opustiť. Na základe jej výpovede na polícii je Kurt odsúdený na osemročné väzenie. Po desiatich rokoch. Rachel je opäť vydatá. Tentoraz za láskavého a milujúceho Gregoryho (Bruce Boxleitner), ktorý si osvojil i jej dcérku Emily. Dievčatko pred štyrmi rokmi podstúpilo chemoterapiu, keď mu bola diagnostikovaná leukémia. Teraz sa však zákerná choroba znova nečakane ohlásila. Jedinou Emilinou nádejou na prežitie je transplantácia kostnej drene. Matka nie je vhodným darcom a tak ho lekári hľadajú v databáze. Bohužiaľ márne. Cheryl je nútená po rokoch vyhľadať Kurta a požiadať ho o pomoc. Ten jej ponuku najskôr rázne odmietne, neskôr však svoje rozhodnutie zmení. Pomôže Emily, ale iba v tom prípade, keď mu zaplatí 600 tisíc dolárov. Cheryl súhladí, i keď netuší, odkiaľ toľko peňazí zoženie. (oficiální text distributora)

Martin741

Je to asi najnudnejsi fryler aky som kedy videl. Priserne tempo, priserne herecke vykony ... Douglas Jackson je len nevyrazny rutiner : 5 % ()