Milionová vražda (TV film)

• Kanada

Vražda za milión

Thriller / Drama / Mysteriózní

Kanada, 2005, 85 min

• Smok

V spánku sa vraj regenerujú mozgové bunky a ja blbec namiesto toho čučím v noci do televízora na takéto prekombinované koniny...(11.6.2009)

Na televizní snímek to není špatné. Má to akci, místy dobrý hudební doprovod a napětí.(26.1.2015)

Líbilo se mi jak obsazení (tuto herečku znám ze seriálu "Beze stopy"), tak celkové ztvárnění. Měla jsem zpočátku obavy, že to bude něco ve stylu Červené knihovny, ale nabralo to docela slušné obrátky. Generosa se opravdu vybarvila, jen co je pravda. Dokázala by dohnat k šílenství kdekoho.(27.7.2009)

Než mít na krku takovou semetriku, to snad radši 10 kilový balvan :-) Film průměrný, ale poučný.(27.7.2009)

Celkem slušný TV film, který má zajímavé téma a poměrně sympatické obsazení (zdravím Davida Sutcliffa). Jenže mám problém s obsazením hl. ženské role. Protože ta herečka se mi fakt do tohohle vůbec nehodila, a i když je to TV film, tak mohli obsadit někoho lepšího. No, co se dá dělat. V rámci "based on true story" na stanici Barrandov, je tenhle film zatím nejlepší. Ale taky žádná sláva, hlavně kvůli Poppy. Tři hlavně za Davida.(26.7.2009)

• - Natáčelo se v provincii Ontario ve městech Oakville, Toronto a Oshawa v Kanadě. (Terva)