Pasáček Matyi

• Maďarsko Lúdas Matyi (více)

majo25

Videné znovu asi po dvadsiatich rokoch a musím zdvihnúť hodnotenie. Film má super animáciu, ktorá je aj už sama o sebe vtipná. Môžeme si dokonca všimnúť, že každá jedna postava je iná, a to dokonca aj pri hromadných scénach. Príbeh na spôsob maďarského Jánošíka chytí od začiatku do konca. Veľa vtipných hlášok a perfektných situačných vtipov. K tomu vynikajúci slovenský dabing. ()

Flego

Animovaná klasika od našich južných susedov vyniká vtipom a slušnou animáciou ( hlavne pri postavách, okolie je príliš jednoduché ). Príbeh využíva osvedčený motív, ide o o potrestanie zlého pána husiarom Maťom, ktorého nespravodlivo potrestal. Film bežal v našich kinách od roku 1978, vo vynikajúcom slovenskom znení počujeme Alojza Kramára, Mariána Labudu, Ivana Krivosudského, Dušana Tarageľa a iných. ()

Giggs

Husiara Maťka vysielali veľmi často cez jarne prazdniny. Kedže jarne prazdniny ma každy kraj zvlašť, davali ho 3x za 3 tyždne. Pamätam sa, že som rychlo utekal zo školy aby som ho videl opäť a opäť. Krasne časy! ()

cure

V skratke by sa dalo povedať, že ide o úspešnú komédiu o INOM Jánošikovi, ktorý pánovi dá päťadvadsať na chrbát. Bezchybná rozprávka ako si veselý šibal husiar Maťko vtipne a s prehľadom poradil s hlúpym zemepánom. Bez ostychu dávam 5 hviezd a odporúčam všetkým deťom (ale aj ich rodičom) v rámci prípravy do života. S humorom ide všetko ľahšie. ()

modano222

Tu nie je o čom. Skvelá nostalgia, komický a srandovný príbeh vhodný pre dospelých aj pre deti. Jednoznačne 5 hviezdičiek. ()