Zrádná mysl (TV film)

Zradná myseľ

Trick of the Mind, A

Thriller / Drama / Mysteriózní

Kanada, 2006, 90 min

Vcelku slušně promyšlený zločin, spáchaný na mladé ženě, které při automobilové nehodě zemřeli rodiče - 70%. Především úchvatná a okouzlující Alexandra Holden exceluje a čím dál víc mě přesvědčuje, že má na víc (svůj um už předvedla v "Nebezpečných přání", kdy se nechala "zulíbat žábou" a pak "přišla smrt v bílém").(20.3.2009)

• forsberg

Slušně natočený příběh, ale jako by vypadl z oka edici Harlequin, přesně podle modelu "děvče v nesnázích potká nejdřív špatného muže a ve finále dobrého muže". A stejně jako jsou Harlequiny na jedno přečtení, je Zrádná mysl na jedno podívání.(12.3.2009)

• Tiiso

Přes tradiční televizní pojetí ( však to je televizní film ) se podařilo všem zúčastněním vybudovat určitý nádech nějaké té atmosféry. Ale o zpracování až tak v tomto příběhu nejde. Děj má natolik zajímavou linku, že jsem asi tak od poloviny filmu docela s nadšením čekal jak to s postavami vlastně je a jaký bude závěr. Tímto mě kanadský snímek celkem překvapil. Příběh má určitou originalitu co se týče obsahu, nikoliv již zmíněné formy. Je jisté, že film už asi nikdy neuvidím, ale i tak to byl celkem příjemný televizní zážitek.(11.1.2010)

• bassator

11. 1. 2010 - 20%(11.1.2010)

• oje

Nenaštve, ale večer nezpříjemní. Jako většina tv filmů jde o drama slepené z nudné hudby, jednoduchosti provedení a prázdných výrazů herců ve slevě. Na první pohled se zdá být dnem stoky, v rámci možností se ale tvůrcům celkem daří diváka zlehka zaujmout. Sympatie se přelévají z postavy na postavu a režie nás znejištuje komu vlastně věřit a fandit. Nejde tak o žádnou extra kvalitu ale jako tv film stojí za sledování do konce. Propracovanější a zajímavější hru na city a důvěru lze rovněž sledovat ve snímku Dokonalá vražda. Alternativa: Perfect Murder.(12.1.2010)