Série(5) / Epizody(156)

Seriál vznikl na motivy stejnojmenného francouzsko-belgického komiksu. Příběh pojednává o malém chlapci, který patří ke kmeni Siouxů. V jeho snech se mu zjevuje Velký Orel, který mu radí jak se má chovat. Yakari ovšem napodobuje orla doslova (například se pokouší naučit létat), takže vzniká mnoho úsměvných scén. Jeho zvláštní schopností je to, že rozumí a dokáže mluvit se zvířaty. (Džejkop)

Flego

Pekný seriál o mladom chlapcovi z kmeňa Siouxov, jeho dobrodružstvách v prérii so zvieracími kamarátmi. Príbehy majú výchovný charakter a dobrú animáciu. ()

AnniqueCh

Dětský animovaný seriál o malém ale odvážném a čestném  indiánském chlapci jménem Yakari. Taková dětská verze na způsob historických dobrodružných  filmů ze 60 let  o odvážném a čestném  indiánském náčelníkovy  Vinnetou, akorát s tím rozdílem že tohle je verze pro předškoláky, což vůbec není špatné ba právě naopak velmi dobré. ()

blondboss

Celkom milý animovaný seriál z francúzskej produkcie, ktorý hovorí o malom indiánskom chlapcovi a jeho často až mystických dobrodružstvách. Koncept je zvolený dobre, nakoľko okrem infantilných dejových liniek vhodných hlavne pre deti, sa jednotlivé časti často končia nejakým odkazom, ktorí si deti môžu odniesť. Takže minimálne v tomto je to poučné a aj animácie sa môžu páčiť. 5 sérií sa mi ale zdá priveľa a tie posledné už skôr varili z vody. 60 % ()