Epizody(13)

Tento seriál, natočený podle známého románu, jehož autorem je Daniel Defoe, vypráví o dobrodružném životě Robinsona Crusoe. Ten se rozhodne, že Crusoe na velké lodi s početnou posádkou opustí Anglii a vypluje na cestu kolem světa. Na otevřeném moři však koráb přepadne zuřivá bouře, vlnobití je stále silnější a po ztroskotání je Crusoe vyvržen na břeh pustého ostrova. Jako jediný, kdo ztroskotání přežil. Ve svém zachránci, domorodci Pátkovi, naštěstí nachází věrného přítele. Pátek ho později brání i proti anglickým a španělským pirátům, kteří na ostrov připlují za vidinou legendárního pokladu a domnívají se, že je neobydlený. (TV Spektrum)

Pepinec

Jaká to smůla. Já sice ve svém životě doposud přečetl asi jen tři knížky, ale Robinson Crusoe mezi ně náhodou patří. A tak mám krapet představu o tom, o čem Daniel Defoe psal. Rozhodně nepsal o metrosexuálním playboyi, který zmateně pobíhá po ostrově pustém tak, až je z něj vidět pevnina na obzoru. Slavná předloha však není největším zabijákem tohoto prostoduchoučkého seriálu. Tím si je on sám. ()

reqiuem

po pilotním dvoudílu 4..zatim to vypada celkem sympaticky a vypořádávání se už s nesčetněkrát omletym námětem se podle mě, právě díky předchozím(některým podařeným)filmům, daří v rámci možností solidně..budu ale zvědavej, čím autoři vyplní další díly...EDIT/: po prvnich 8mi dílech zůstává hodnocení pořád na 4, ač je to k nevíře kolik lidí na tom ostrově je, takže jestli čekáte nějakou single párty, tak jste na omylu../Ben Nevis: tvoje poslední věta je k smíchu- podle toho, co v ní říkáš, koukáš buď jenom na porno a nebo na akční střílečky typu novýho Ramba..btw. já v popisu nikde nevidim napsáno akční/erotický.. ()

Kangaxx

Pre mňa pomerne príjemné prekvapenie, ktorému sa darí navodiť atmosféru starých dobrodružných filmov, vrátane sviežeho humoru a bláznivej akcie. Možno keby autori menej šetrili na krvi, pridalo by to seriálu temnejší nádych, čo by nebolo na škodu. Po prvých štyroch častiach 3,5/5. "To už nikdy nebudeš jesť ľudské mäso?" "Nie pokiaľ budú na tomto ostrove kozy." "A keď sa minú?" "Tak nezaspávaj." ()

xxmartinxx

Peklo není být chlápek na opuštěném ostrově, peklo je sledovat o tom seriál. Naprosto zoufalá věc bez atmosféry. Tom Hanks se otáčí v posteli, když to vidí. Příběh začíná zostra, ale vypadá to, že do minulosti se budeme vracet ve flashbacích - docela zoufalé a okoukané ze Ztracených. Robinson a Pátek vypadají, jako by právě fotili reklamu na spodní prádlo a celkový styl režie je vážně zoufalá metrosexuální sterilita. ()

salahadin

Herecké výkony, scénář a režie jsou tak na úrovni Rodinných pout, škoda, že Crusoe vypadá jako městskej pojišťovák, ale aspoň ty kostýmy jsou hezké. Možná, že kdyby byl býval film němý, dám o hvězdičku víc. PS: Vždycky jsem si představoval Crusoa a plnovousem, který za sebou táhne po zemi, špínou v uších, prořídlými vlasy, smrdící individuum...ale ne, to fakt přeháním, i na skoro pustém ostrově se dá dělat velká hygiena (zvlášť když je tu Crusoe tak do hladka oholený). ()

• Crusoe měl být původně klasický TV seriál natáčený pro stanici NBC, ale po několika epizodách s velmi slabou sledovaností se jej stanice rozhodla ukončit po 13 odvysílaných epizodách. (reqiuem)

Robinson ztracený na tajemném ostrově

Robinson ztracený na tajemném ostrově

27.05.2008

Televizním seriálům se v novinkách věnujeme jen zřídka (vlastně vůbec, sypu si popel na klobouk). Jako malá náplast je tu ambiciózní nová série stanice NBC nazvaná prostě Crusoe. Ano, půjde o další z… (více)