Nastala chyba při přehrávání videa.
 • d-fens

  ocenenia : MFF Cannes 2007 - uvedené v sekcii 'Un certain regard'(6.9.2014)

 • chrispe
  **

  Jak já bych chtěla tenhle film pochopit (a teď nemyslím tu zjevnou hlavní dějovou linku). Svým způsobem se mi hodně líbil, ale ani po druhém shlédnutí (jasně, bude jich určitě muset být víc) se mi neodhalila spousta významů, ukrytých v jednotlivých scénách. Nebo snad hledám něco, co tam není a je to opravdu jsem podivná slátanina velkých gest? Dost možná bych tomu filmu bez Valerii Bruni Tedeschi ani víc šancí nedávala, ale tahle herečka mě něčím fascinuje.(18.5.2012)

 • Premiere_*
  ***

  Tak to dopadá, když herci píšou a točí sami o sobě.Příliš přehnaných emocí dělá z filmu nechtěnou frašku.(9.4.2009)

 • Chapocka
  ****

  Mám ráda tenhle způsob vyprávění, herectví a pohled na svět protknutý nadhledem. Navíc mě, jako divadelnici, nadchla "sonda" do zkoušení Turgeněva po francouzsku. Udělat ze 13 osob 4...hm! Výtečná hlavní představitelka a brilantní konec. (Celou dobu jsem si říkala, že to plavání tam není jenom tak...) Příjemný film.(24.8.2010)

 • bono22vox
  ***

  Takhle to dopadá, když herci píšou a točí sami o sobě. Příliš přehnaných emocí dělá z filmu nechtěnou frašku...(11.1.2014)

 • - Valeria Bruni-Tedeschi, představitelka osobitých žen ve filmech Françoise Ozona, Claire Denis či Clauda Chabrola, natočila v roce 2007 tento svůj druhý celovečerní snímek, za nějž získala Zvláštní cenu poroty na festivalu v Cannes. [Zdroj: Artcam] (POMO)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace