poster

Polibek, prosím

 • Francie

  Un baiser s'il vous plaît

 • anglický

  Shall We Kiss?

Komedie / Romantický

Francie, 2007, 96 min

Režie:

Emmanuel Mouret

Kamera:

Laurent Desmet

Střih:

Martial Salomon

Scénografie:

David Faivre
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dopitak
  *

  Banálnější dialogy aby pohledal, v českém podání nesnesitelné, a uvěřitelnost taky děsivá. Hrozně hloupý film, který nahota Virginie ani z desetiny nevyváží.(30.5.2015)

 • Matty
  **

  Na sexy romantickou komedii je zde příliš mnoho scén mlčících, statických, na esej o vztazích příliš mnoho scén, které chtějí být vtipné tím, že se v nich schyluje k sexu mezi dvěmi osobami, které si nemají co říct (resp. se tak snaží tvářit). Na každý pád je to děsná nuda. Autor myšlenky „Emmanuel Mouret je francouzský Woody Allen“ by si měl preventivně najít holku, protože jestli Mouret něčím je, pak nevýrazným hercem a nevtipným scénáristou. Další, prosím. 40%(11.7.2008)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $533,689Tržby Celosvetovo $2,927,990(6.3.2010)

 • Michelle75
  ****

  Vyprávění Emilie se dobře poslouchá, to člověk pozná už z výrazu a zaujetí Gabriela. Stejně zaujatě jsem naslouchlala i já, i když v zásadě nešlo o nějakou převratnost. Herecké obsazení příjemné, jen na samotného režiséra a herce v jednom se trošku déle zvyká a člověk mu to moc nevěří. Na jeho místě bych si raději představovala MIchäela Cohena a to i za ten polibek, prosím.(17.2.2012)

 • Slarque
  *

  Roztáhnout takhle primitivní historku na víc než hodinu a půl je buď nápad geniální nebo na zabití. Spíš to druhé. Virginie Ledoyen je krásná, ale nikdo jiný ve filmu není. Furt jsem přemýšlel, kdo vedle ní postavil takového blba, a vida, on to byl scenárista a režisér v jedné osobě. Takže to asi ani lépe dopadnout nemohlo. :((23.1.2011)

 • - Finální scéna filmu byla točena v terminálu na francouzském letišti v Angers v údolí Loiry. (Elwanelyn)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace