Portal

Zorineh Hovak

• LIVINGDEAD

BLBOST !!!!(31.7.2009)

• sochoking

Vidím, že luxus stupídnosti má neobmedzené hranice a stále sa posúva smerom nahor!(12.1.2012)

Vzpomínáte jak v půlce devadesátých let vyšly ze seriálu Tales from the Crypt dva celovečerní filmy Demon Knight a Bordello of Blood? Tak tohle by mohl být třetí. Přesně by do formátu seriálu zapadl. Docela zajímavé zápletce „škodí“ pouze jediné – televizní formát (levnost, plytké herectví, levné triky, málo tlačení na pilu). Ale coby béčkový televizní horror mě to docela i zaujalo a nijak zvlášť nenudilo, neboť mám podobné zápletky v horrorech rád.(19.8.2011)

• iXtr3m3

odpad na n-tú... všetci hororoví fanúšikovia, ruky preč, lebo si pokazíte večer ako ja. Film som dopozeral už len z princípu, že nikdy neodchádzam od rozpozeraného snímku, nech je akokoľvek zlý. Ak teda natrafím na katastrofálne antidielo, ako je tento prípad, pred ktorým ma šiesty zmysel (môj, nie Willisov) neupozornil, tak si to jednoducho musím "vyžrať"... :-)(5.8.2009)

• krusty2

tak to je ubohost na vsetkych postoch aj osvetlenie tu stalo za huja a aj tahac kablov sa tu asi spraskal.(27.7.2009)

• Beanek

neskutečná slátanina, zprvu slibující zajímavou podívanou, dokonce i jakýsi náznak atmosféry by se našel, později ale přijde hořké vystřízlivění. 1 hvězda za to že jsem se párkrát pousmál nad stupiditou filmu(13.2.2011)

Celkem povedený sci-fi horor. Místami spíše vtipné, ale i tak dost napínavé.(24.8.2009)

• Šéf

Předfinálová řež v jídelně je jedna z nejúžasnějších guilty pleasure scén, které jsem kdy viděl.(31.8.2009)

• spawnxp

Přiblblej scénarista, amatérský provedení, x-tá varianta provařenýho námětu, bez invence... Nicméně v týmu nějakej fanda žánru byl - pár pěknejch scének by se našlo(28.10.2010)