Tex Miller (Glenn Ford) mieri do mestečka Headstone, kde ho vymenovali za šerifa a v dostavníku sa zoznámi s trochu odmeranou slečnou Belindou Pendergast (Penny Singleton), ktorá ide do mestečka za svojim strýkom. Pri prepade Indiánov ale Belinda, ktorú otec volal Bill, lebo chcel syna a tak ju aj vychoval, ukáže svoje strelecké schopnosti a odvráti indiánsky útok. V tej chvíli sa do nej Tex zamiluje. No ako šerif Headstonu to nebude mať jednoduché, jeho šesť predchodcov bolo zabitých obávaným zlodejom Killerom Petom, no našťastie je tu jeho láska Belinda, ktorá nedovolí, aby mu niekto ublížil, s výnimkou nej samotnej. (Dale)

Flego

Nenáročná westernová komédia so speváckymi a tanečnými číslami, ktoré nemajú väčší význam. Glenn Ford mal zmysel pre komičnosť, oživením však určite bola bitka dvoch atraktívnych žien. Šieste hodnotenie a druhá recenzia. ()

Dale

Priemerná komédia s niekoľkými speváckymi a tanečnými číslami. Ak vás dokáže pobaviť humor v štýle koláčov hodených do tváre a žien zneškodňujúcich bandu zločincov domácimi nástrojmi, tak si prídete na svoje, inak nejde o nič zaujímavé. Pozrel som si to len kvôli Glennovi Fordovi. ()