poster

Před maturitou 2

 • Itálie

  Notte prima degli esami - Oggi

Komedie

Itálie, 2007, 102 min (SE: 94 min)

Komentáře uživatelů k filmu (5)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $16,545,616(17.7.2010)

 • iiiva
  ****

  Zábavné, milé a hlavně hodně nad průměrem současných italských komedií. Veledílo se sice nekoná, ale hudba, děj i MS ve fotbale do sebe melodicky zapadaji, můžu jen doporučit.(12.9.2011)

 • kingunique
  ****

  Nebyt toho zaveru, je to lepsi nez prvni dil, ale ten happyend hodnoceni musi shodit. Na druhe strane hodne ocenuju legendarni finale Mondiali 2006 - uplne mne to pripomnelo, jak jsem stejne jako vsichni ve filmu jezdil s vlajkou na skutru a slavil. A legendarni komentar Fabia Caressy mne taky malem vehnal slzy do oci...(5.7.2011)

 • Mira8
  ****

  Vynikající komedie, nejvíce se mi libíl otec Lucy, který uměl krásně zaonačil jakoukoli lež. Celý děj mel spád, byl vtipný a navíc v něl byl zakomponován i fotbal, čož se mi hodně líbílo. Jediné co bych vytknul, je konec, který končí "happyendem" při soudržnosti u zkoušky.(6.6.2011)

 • Lencuccia
  *

  Opisuji svůj komentář prvního dílu: "Tak já jsem to viděla v originále v IT v televizi a v kontextu současné italské tvorby komedií mi to přijde spíše jako slabší průměr." Tento díl se mi ovšem líbil ještě méně než ten předchozí, takže dávám jednu hvězdičku.(11.1.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace