Vánoční únos (TV film)

Vianočný únos

Vianoce v putách

Komedie / Romantický / Rodinný

USA, 2007, 86 min

Tak jsem si tímto filmem navodil vánoční atmosféru už v srpnu a kupodivu mi to nevadilo. Ba naopak, příjemná oddychovka, kde víme jak to celé skončí, ale cesta ke zdarnému konci nás pobaví. Alespoň já byl spokojen a dostal přesně to, co jsem očekával... ale abych nebyl pouze nekritický, tak musím uznat, že ke konci docházela šťáva. P.S. Nevím proč mi hlavní hrdina připomínal sportovního komentátora Roberta Zárubu za mlada :-)(13.8.2008)

Bývalé televízne hviezdičky (M.J. Hart, Mario Lopez, Kyle Howard...) sa schádzajú v triviálnom vianočnom filme. Nápad s únosom je síce strašne pritiahnutý za vlasy, no je zaujímavý. Zvyšok filmu neoplýva nejakou srdcervúcou romantikou či nebodaj šialeným humorom no ako vianočná rutina je to celkom dobré.(29.12.2011)

Skvělá komedie, hezký rodinný příběh. Trošku mi neseděla hlavní dvojice. I když je Melissa Joan Hart (roč.1976) mladší než Mario López (roč.1973), v tomto filmu mi připadala nějak stará! Spíše jako jeho matka. Maskérky to u ní odflákly! Takže spíše by se mi líbilo, kdyby se dal Mario López dohromady s její hezčí sestrou Vanessou Lee Evigan. Hned by se na to lépe koukalo. Ale jinak opravdu hezká oddychová komedie(12.6.2008)

• 3n3my

O čosi menej sladkosti a o niečo viac reality, a na vianočný TV film by to celkom ušlo. Takto mám len zmiešané pocity, keď dobré momenty striedali slabé až trápne. Ale pokiaľ si chcete popri vianočnom zhone len oddýchnuť, tak pridáte asi o jednu hviezdu viac. A plne súhlasím s LIVINGDEAD, že hlavná dvojica k sebe veľmi nepasovala.(28.11.2008)

• Bauer

Ačkoliv nejsou Vánoce, tak jsem si pustil, tuto vánočně laděnou komedii a musím se přiznat, že se mi docela solidně zvedl žaludek. Koukat na to o Vánocích, kdy panuje slušná atmosféra, tak bych se asi hodně divil na co, že jsem to vlastně koukal. Tohle je prostě hnus! Už jen ten debilní příběh mně uráží a s Vánocema to má společné pouze jen sníh a Vánoce, ale by na mně dýchla ta prává vánoční atmosféra, tak to vážně ne. Kdyby se to jmenovalo "Srubový ůnos", tak bych to pochopil. Pár lidi se nacpalo do nějaké chaty a to je celé. Prostě nic! A má to něco společného s komedií? Ani náhodou. Komedie by mně měla bavit. Vánoční ůnos má 86 minut a já se nudil velice. A k tomu příšerné herecké obsazení. Od seriálu Sabrina - mladá čarodějnice uplynulo už pár let avšak na pozadí Melissy Joan Hartové přibylo asi tak 15 kg a je hrozně otravná a už není ani tak krásná jako bývavala. Alespoň, že tam byl sympaťák Mario López, protože jinak všichni byli nesympatičtí. Nechápu, že to zde má 60%!! Pokud možné, tak se této (ne)komedii vyhněte hodně širokým obloukem!(26.4.2009)