poster

Vánoční únos (TV film)

 • USA

  Holiday in Handcuffs

 • Slovensko

  Vianočný únos

 • Slovensko

  Vianoce v putách

Komedie / Romantický / Rodinný

USA, 2007, 86 min

 • zdenny
  ****

  Dejte mi vánoční film se sněhem, krásnou romantickou chatou (uměl bych si tam představit skvělého Silvestra) a levnou romantickou zápletkou a máte jistotu minimálně tří hvězdiček. Vzhledem k tomu, že byl tento film strukturálně dost podobný filmu "Přežít Vánoce" (Ikdyž tam ten se mi líbil víc), dávám čtyři hvězdy. Protože prostě umí vyvolat krásnou vánoční atmosféru. A že je podbízívý a klišovitý?... No Bože. PS: Nepotřebuji něco těžkého na to, abych poznal, jak nádherné Vánoce jsou. Mně stačí málo k vánočnímu štěstí a pohodě. PPS: Příjemně zahrál Mario López. Ale nevím, zda to nebude herec jen jednoho typu role.(6.12.2009)

 • freddy
  ***

  Typicky průměrný vánoční film, který neoplývá příliš vánoční atmosférou, ale i přesto potěší a dokáže taktéž zaujmout. Na vánoční filmy se snažím specializovat (už jsem jich viděl několik desítek), a tak mám možnost srovnávání a tahle komedie z tohoto srovnání zase tak špatně nevychází. Nápad je docela zajímavý a vůbec po dějové stránce tam jistá originalita byla. Ale i přesto film nemá nic, co by mne nějak výrazně zaujalo. Prostě průměrná romantická komedie, odehrávající se v době Vánoc, ale tak nějak bez vánoční nálady. Takový popis se na tenhle snímek hodí nejlépe. Přesto jsem rád, že tvůrci přišli se zajímavým nápadem. No řekněte, ve kterém filmu uvidíte servírku, která je zoufalá z toho, že k rodičům na Vánoce nemůže přivézt přítele, protože žádného nemá, tak unese jednoho ze zákazníků a donutí ho přestírat, že on je jejím přítelem? Ale jak říkám, není to u mě bohužel na více než tři hvězdičky, protože tohle příliš nevychází z průměrnosti a v porovnání s ostatními romantickými vánočními komediemi je to přibližně na stejné úrovni. Také příliš nereálné, ale přesto milé a zajímavé. Takže dávám tři hvězdičky.(21.11.2008)

 • JohnnyD
  ***

  Bývalé televízne hviezdičky (M.J. Hart, Mario Lopez, Kyle Howard...) sa schádzajú v triviálnom vianočnom filme. Nápad s únosom je síce strašne pritiahnutý za vlasy, no je zaujímavý. Zvyšok filmu neoplýva nejakou srdcervúcou romantikou či nebodaj šialeným humorom no ako vianočná rutina je to celkom dobré.(29.12.2011)

 • Enšpígl
  ***

  Sledovat jak krásná holka unáší k sobě domů chlapa a vidět toho unášenýho blbce, jak se brání, vyhrožuje jí policíí a ohání se pomstou, považuju za pobuřující až přímo urážející mou klučíčí hrdost. Leckterou hezkou holku to po tomhle filmu může totiž od mého únosu odradit. Rád bych tedy ty davy holek, co se chystají na můj únos uklidnil a vzkázal jim, že se nebudu absolutně vůbec bránit a na svým vlastním únosu budu s dotyčnou slečnou únoskyní vzorně spolupracovat, tak, aby se únos povedl po všech strankách a bez nejmenších komplikací. Zkrátka slečně únoskyni můžu slibit, že mým únosem neutrpí žádnou psychickou ani fyzickou újmu.(8.12.2008)

 • andrew88
  ****

  Skvělá vánoční romatická komedie, která má myslím jedinečný námět. Je super, že zde hraje představitelka Sabriny Melissa Joan Hart, která je pro romantické komedie docela netypická ( třeba už poněkud svou obtloustlou postavou). Melissa komedii dodává humor navrch a zápletky jsou taky docela vtipné. Když si pustíte na Vánoce, tak nebudete litovat.(30.12.2011)