Vánoční únos (TV film)

Vianočný únos

Vianoce v putách

Komedie / Romantický / Rodinný

USA, 2007, 86 min

Tak jsem si tímto filmem navodil vánoční atmosféru už v srpnu a kupodivu mi to nevadilo. Ba naopak, příjemná oddychovka, kde víme jak to celé skončí, ale cesta ke zdarnému konci nás pobaví. Alespoň já byl spokojen a dostal přesně to, co jsem očekával... ale abych nebyl pouze nekritický, tak musím uznat, že ke konci docházela šťáva. P.S. Nevím proč mi hlavní hrdina připomínal sportovního komentátora Roberta Zárubu za mlada :-)(13.8.2008)

• Kubi21

Tak už se na nás opět ženou ty americké vánoční pseudomoralitněvtipné příběhy. Musím říct, že jsem to sice vydržel, ale s hoooodně velkým přemáháním. Prostě od zápletky přes herecké výkony, až po konec jsem nebyl schopen rozdýchat to co se tam dělo. Jedna velká slátanina a stojí to opravdu zaprd, ehm pardon za odpad. Ten ale nedám. Blíží se Vánoce, na mne jde už taková povznešená nálada, a tak se povznáším nad tuhle blbost a dávám jednu hvězdu, která nás sice nedovede ke Spasiteli, ale mě udělá hezčí Vánoce, díky tomu, že jsem to neodpálil a udělal (z mého pohledu) dobrý skutek.(16.12.2013)

Tenhle film si ráda pustím na Vánoce a líbí se mi i po několika shlédnutích. Hlavní hrdinka krmí svoje rodiče tím, že má skvělou práci a bude se co nevidět vdávat. Když ji ale pozvou na Vánoce do hor, kde jim má představit svého snoubence, přichází ona hodina pravdy. Jediné, co ji v tu chvíli napadne je unést pěkného chlapa a přinutit ho, aby před její rodinou na pár dní hrál její lásku. Samozřejmě nastává klasické klišé, kdy se ti dva, kteří se od začátku nesnášejí do sebe nakonec zamilují, ale je to jeden z těch filmů, co ve mě vzbudí sváteční náladu.(20.12.2010)

Dejte mi vánoční film se sněhem, krásnou romantickou chatou (uměl bych si tam představit skvělého Silvestra) a levnou romantickou zápletkou a máte jistotu minimálně tří hvězdiček. Vzhledem k tomu, že byl tento film strukturálně dost podobný filmu "Přežít Vánoce" (Ikdyž tam ten se mi líbil víc), dávám čtyři hvězdy. Protože prostě umí vyvolat krásnou vánoční atmosféru. A že je podbízívý a klišovitý?... No Bože. PS: Nepotřebuji něco těžkého na to, abych poznal, jak nádherné Vánoce jsou. Mně stačí málo k vánočnímu štěstí a pohodě. PPS: Příjemně zahrál Mario López. Ale nevím, zda to nebude herec jen jednoho typu role.(6.12.2009)

Sledovat jak krásná holka unáší k sobě domů chlapa a vidět toho unášenýho blbce, jak se brání, vyhrožuje jí policíí a ohání se pomstou, považuju za pobuřující až přímo urážející mou klučíčí hrdost. Leckterou hezkou holku to po tomhle filmu může totiž od mého únosu odradit. Rád bych tedy ty davy holek, co se chystají na můj únos uklidnil a vzkázal jim, že se nebudu absolutně vůbec bránit a na svým vlastním únosu budu s dotyčnou slečnou únoskyní vzorně spolupracovat, tak, aby se únos povedl po všech strankách a bez nejmenších komplikací. Zkrátka slečně únoskyni můžu slibit, že mým únosem neutrpí žádnou psychickou ani fyzickou újmu.(8.12.2008)