Další polozapomenutý western s klasickým pistolnickým námětem. Ústřední duo postav je sympatické a jejich charaktery diváka potěší. Příjemným zpestřením je také majitelka hotelu a prostředí, v němž se příběh odehrává. Pochválit je potřeba také hudbu. Pro fanoušky westernů je Last Challenge rozhodně povinnost.(19.3.2014)

My ženy jsme čarodějnice, dokážeme ve svých měkkých oblinách utišit mužskou touhu po boji a po vítězství. Většinou ale jen na chvíli. Souboj je na spadnutí a sebehebčí dívčí ramínko ho dokáže jen oddálit. Nemá to smysl. Ne ten, který bychom pochopily my, ale souboj je neodvratný. ___ Film se vleče ke konci, který nikdy nepochopím, ale beru to tak, že je to mužská záležitost.(27.7.2014)

THE MAN WHO'S NOT BEST IN SOMETHING IS DEAD ANYWAY! THE BEST MAY NOT LIVE LONG, BUT WHILE IS THE BEST HE'S ALIVE!! Glenn i na svůj věk září jako ta nejjasnější supernova a skvěle mu sekunduje mladý, ne hloupý Chad Everett. Příběh o pistolnících, kteří i přes vzájemné sympatie změří svou rychlost na život a na smrt. Vytkl bych snad jen dvě věci. Tou první je ne zrovna zdařilí hudební doprovod a tou druhou občasně natahované pasáže. Například k čemu byla scéna, kde Dan a ta jeho slepička jedou navštívit děti?(15.10.2015)

• Jezinka

Není to zas tak úplně špatné až na jednu vadu, nudila jsem se. Hezky se mluví, ale chybí krom konce napětí, důvod koukat se. V mém westernovém měřítku 2 a půl(2.4.2014)

Šerif Dan Blaine je považován za nejlepšího pistolníka široko daleko. Ambiciosní mladík Lot se s ním chce změřit. Dan se všemožně snaží duelu vyhnout...(5.5.2011)