Komentáře uživatelů k filmu (5)

 • cheyene
  ****

  Další polozapomenutý western s klasickým pistolnickým námětem. Ústřední duo postav je sympatické a jejich charaktery diváka potěší. Příjemným zpestřením je také majitelka hotelu a prostředí, v němž se příběh odehrává. Pochválit je potřeba také hudbu. Pro fanoušky westernů je Last Challenge rozhodně povinnost.(19.3.2014)

 • rikitiki
  ***

  My ženy jsme čarodějnice, dokážeme ve svých měkkých oblinách utišit mužskou touhu po boji a po vítězství. Většinou ale jen na chvíli. Souboj je na spadnutí a sebehebčí dívčí ramínko ho dokáže jen oddálit. Nemá to smysl. Ne ten, který bychom pochopily my, ale souboj je neodvratný. ___ Film se vleče ke konci, který nikdy nepochopím, ale beru to tak, že je to mužská záležitost.(27.7.2014)

 • Mol
  ****

  THE MAN WHO'S NOT BEST IN SOMETHING IS DEAD ANYWAY! THE BEST MAY NOT LIVE LONG, BUT WHILE IS THE BEST HE'S ALIVE!! Glenn i na svůj věk září jako ta nejjasnější supernova a skvěle mu sekunduje mladý, ne hloupý Chad Everett. Příběh o pistolnících, kteří i přes vzájemné sympatie změří svou rychlost na život a na smrt. Vytkl bych snad jen dvě věci. Tou první je ne zrovna zdařilí hudební doprovod a tou druhou občasně natahované pasáže. Například k čemu byla scéna, kde Dan a ta jeho slepička jedou navštívit děti?(15.10.2015)

 • Jezinka
  **

  Není to zas tak úplně špatné až na jednu vadu, nudila jsem se. Hezky se mluví, ale chybí krom konce napětí, důvod koukat se. V mém westernovém měřítku 2 a půl(2.4.2014)

 • MacGuffin
  ***

  Šerif Dan Blaine je považován za nejlepšího pistolníka široko daleko. Ambiciosní mladík Lot se s ním chce změřit. Dan se všemožně snaží duelu vyhnout...(5.5.2011)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace