Epizody(35)
-
Episode 1 (S02E01)
-
Episode 2 (S02E02)
-
Episode 3 (S02E03)
-
Episode 4 (S02E04)
-
Episode 5 (S02E05)
-
Episode 6 (S02E06)
-
Episode 7 (S02E07)
-
Episode 8 (S02E08)
-
Episode 9 (S02E09)
-
Episode 10 (S02E10)
-
Episode 11 (S02E11)
-
Episode 12 (S02E12)
-
Episode 13 (S02E13)
-
Episode 14 (S02E14)
-
Episode 15 (S02E15)
-
Episode 16 (S02E16)
-
Episode 17 (S02E17)
-
Episode 18 (S02E18)
-
Episode 19 (S02E19)
-
Episode 20 (S02E20)
-
Episode 21 (S02E21)
-
Episode 22 (S02E22)
-
Episode 23 (S02E23)
-
Episode 24 (S02E24)
-
Episode 25 (S02E25)
-
Episode 26 (S02E26)
-
Episode 27 (S02E27)
-
Episode 28 (S02E28)
-
Episode 29 (S02E29)
-
Episode 30 (S02E30)
Hrají
Magdalena Wójcik
Polsko
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Klan (1997) (seriál)
Wojciech Malajkat
Polsko
Nejlepší seriály:
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Maciej Stolarczyk
Nejlepší seriály:
Kouzelný strom (2003) (seriál)
Edyta Jungowska
Polsko
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Klan (1997) (seriál)
Zofia Czerwińska
Polsko
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Przygody psa Cywila (1970) (seriál)
Ewa Kasprzyk
Polsko
Nejlepší seriály:
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Druga szansa (2016) (seriál)
Sławomir Pacek
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Arkadiusz Jakubik
Polsko
Nejlepší seriály:
Král Varšavy (2020) (seriál)
Klangor (2021) (seriál)
Temné lesy (2020) (seriál)
Eryk Lubos
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Oslněni světlem (2018) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Piotr Polk
Polsko
Nejlepší seriály:
DNA (2019) (seriál)
Lekarze (2012) (seriál)
Strážce svědomí (2009) (seriál)
Leonard Pietraszak
Polsko
Nejlepší seriály:
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (seriál)
Kapitán Kloss (1968) (seriál)
Krzysztof Prałat
Polsko
Nejlepší seriály:
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Piotr Siwkiewicz
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Lekarze (2012) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Jan Kobuszewski
Polsko
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Adam Konowalski
Polsko
Nejlepší seriály:
Zmizení (2018) (seriál)
Lekarze (2012) (seriál)
Druga szansa (2016) (seriál)
Łukasz Chrzuszcz
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Marta Nieradkiewicz
Polsko
Nejlepší seriály:
Velká voda (2022) (seriál)
Pakt (2015) (seriál)
Otevři oči (2021) (seriál)
Michał Kruk
Polsko
Nejlepší seriály:
Strážce svědomí (2009) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Ultrafialoví (2017) (seriál)
Marta Wardyńska
Polsko
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)