Žáby k zulíbání

Pipky v akcii

The Wild Chicks

Komedie / Rodinný / Romantický

Německo, 2006, 105 min

Určitě to není film filmů, ale je to aspoň o něčem oproti dalším dílům. Prostě podívaná pro děcka. Mě osobně se to líbilo. Nápad je to dobrý. Holky které ze srdce nenávidí kluky a věčně proti nim něco mají. Ale pak přijde na řadu babička a chce zabít slepice, které děvčata milují. A tak jim nezbývá nic jiného, než o pomoc požádat své rivaly =)(19.2.2011)

• Brion.y

Pipky v akcii? WTF? Ja som zažila osudový stret s českou verziou, ale po zhliadnutí súdim, že to nie je nemecký film len tak pre nič za nič. Keď raz budem mať potrebu vzdelávať týmto spôsobom svoje takmer -násťročné deti, tak im zoženiem originál...ale najprv sa tie krvilačné beštie budú musieť prehrýzť edukatívnejšími filmami (a pokiaľ ich aj potom bude toto baviť, tak opakujem...len v nemčine...)(1.7.2010)

• petaspur

Dětské dobrodružství o záchraně starých slepic, které střeží pistolí a nožem skvěle vyzbrojená babička, proti jejímuž záměru, podříznout drůbeži útlé krky, se spojí znepřátelené party Pygmejů a Divokých slepic.(24.10.2009)

Určite by sa to páčilo aspoň nejakým dievčatám pod 10 rokov, tipujem. Ten námet nie je originálny a obsah ničím nový, ale vzhľadom k tomu, aké braky často produkujú Nemci je to v pohode. Film má typickú rodinnú - nie bezkonfliktnú atmosféru s nádychom letných dobrodružstiev a nejakým poučením. Osobne si myslím, že je vydarenejší než napr. Maharal.(31.8.2008)

Dievčatá, ktoré majú to šťastie, že ešte nie sú trestne zodpovedné, zachraňujú sliepky, rozbíjajú bagre, kempujú v lese a podnikajú iné dobrodružstvá v prírode... čo sa na tom komu nepáči? Závidíte, že ste prepásli mladosť v betónovej kobke mesta, čo :)(20.6.2013)