poster

Pohádka ze zátoky

 • Velká Británie

  Tales of the Riverbank

Animovaný / Rodinný

Velká Británie, 2008, 76 min

Režie:

John Henderson

Kamera:

John Ignatius

Hudba:

Mark Thomas
 • antragus
  ****

  Nebudeme si nic nalhávat, punk taky neposloucháme s očekáváním geniální virtuozity muzikantů. Já osobně když chci vypnout a nic moc neřešit. A tahle věc fungovala stejně. Pokud si ujasníme, co od toho máme čekat už podle obalu, tak to jako těžká oddychovka s hláškama a hlodavcema funguje dost dobře. "Překrásná křeččice Betty, věštkyně, se kterou jsem pracoval od dob Cikánské Růže, která podlehla při nehodě s křišťálovou koulí...Převálcovala ji..." No už jenom tahle představa mě poslala do kolen. A to mi není už ani zdaleka 5. Bohužel...:-)(12.1.2009)

 • mysiak
  *

  Toto DVD by som najradšej ugriloval....bez tituliek, príšerný SK dabing (jak keby sa nejakí ľudia na ulici stretli a nadabovali film), táto rozprávka je určená pre deti do 5 rokov a snaží sa napodobňovať legendárnu Sézamovú ulicu, a vyzerá to dosť tragicky, radšej som to vypol v polovici...nedalo sa to vydržať...(20.7.2008)

 • sanikope

  Nedokážem ohodnotiť pretože i odpad by tento crap vzniesol do oscarových výšin. Ešte že to moje deti nevideli lebo by sa im mohol kompletne zmeniť hodnotový rebríček. Ale na druhej strane to vnímam veľmi dobreže to bolo natočené ako kvázi brainwashing na všetky deti sveta aby ich rodičia nemuseli dlho prehovárať od TV. A ono to jednoznačne funguje a to vnímam veľmi pozitívne. Tak už to len všetci pekne poskupujme a hor sa to púšťať dokolečka dokola. Ja sám som to vydržal 25 minút a to už som posledných 20 trpel zúrivými záchvatmi.(10.4.2010)

 • reban
  *

  Vážně? Nemohl jsem uvěřit co jsem právě viděl. Hloupý film, během kterého použili ošklivé, mentálně postižené loutky...‚‚To je loď. Ne to je židle". Jediné čemu jsem se na tomhle filmu pro zvláštní školy dokázal smát, byla jeho vlastní stupidita. Doporučil bych to možná tak rodičům, kteří chtějí mít z dítěte sériového vraha. Peace(24.3.2015)

 • Trucker
  odpad!

  Sebranka dementních hlodavců prožívajících stupidní dobrodružství ve výtvoru animovaném tak hnusně, že to vypadá, jako kdyby někdo v programu MS Paint (= Malování ve Windows, pozn. redakce) do záběrů řeky přidal hlodavce a dětské hračky a celé to rozpohyboval ve čtvrt století staré beta verzi animačního softwaru určeného pro Win 3.11.(15.2.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace