Robinson Crusoe on Sin Island

Erotický

2005, 105 min

Piráti (z Karibiku) jak je dětičky neznáte. Kvalitní výpravná záležitost s pěknými holčinami, ve které jsem poprvé zaregistroval božskou Jennifer Stone. Dopitak: Ale no tak :) scénář? dabing? :D(16.9.2008)

• dopitak

Tak nevím, co bylo zač, těch sedm uživatelů, kteří hodnotili Robinsona na ostrově hříchů přede mnou. Jedná se totiž o zcela nedůstojný brak žánru, se kterým asi většina z nás na csfd nebude mít větší zkušenosti, silně nadsazené hodnocení by tomu alespoň napovídalo.___Celkem se dočkáme sedmi "Píscén", které jsem si (uvádím pochopitelně bez dalších podrobností či osobních poznámek) ohodnotil v kontextu svých dosavadních filmových zkušeností následovně: 1)**2)*3)***4)**5)***6)**7)***____ U produkce společnosti Private bych čekal lepší výpravu, zkušenější střih a hlavně alespoň o něco kvalitnější scénář. Já vím, že u porna nebývá děj to hlavní, ale přeci jen vidět během sto minutového filmu sedmkrát (7x!) stejnou scénu, jak Robinson střílí z pistole, je trochu moc. Český dabing, to je pak kapitola sama pro sebe. Mohlo to přitom dopadnou líp, kdyby se česká produkce omezila jen na překlad dialogů mimo "Píscény" a vzdychání a ostatní zvuky nechala z originálu. Člověka, co psal české dialogy, doporučuji nechat vyšetřit a bez ohledu na výsledek dlouhodobě hospitalizovat. A zvukaře a režiséra, kteří absolutně nerespektují, že prostě holka s plnou pusou nemůže říkat "jo, jo, to je ono", přeřadit k městským technickým službám na pozici metař-intelektuál a vrazit jim na cestu koště, však vy víte kam.___Jako komedii můžu doporučit, pokud ale hledáte spíš lechtivější film na červené večery pod lampou, raději se tomuhle škváru vyhněte obloukem.(2.11.2008)

Skutečně netradiční "ztroskotanci" a "ztroskotankyně", jak je neznáte, nebo jste si je spíše ano nedokázali představit. Teď se ale karta obrací.(10.12.2012)

V pornu se jedná o velmi dobrý film, který stojí za shlédnutí. Nedosahuje sice ani z daleka na tematicky podobné Pirates od Digital Playground, ale i tak se jedná o to lepší na co můžete narazit. Kvalitní scenerie, kamera i herečky.(23.4.2011)