poster

Mateřské galeje

 • USA

  Motherhood

 • Slovensko

  Materské galeje

Komedie

USA, 2009, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Axident
  **

  Chtě nechtě musím dát jen dvě, protože tak zářný příklad doprasení poměrně výživného tématu se často nevidí. Pokud by se to natočilo s citem, jako seriózní komedie, zaplesal bych, ovšem způsob, jakým Thurman přehrává a celé to karikaturizuje fraškovitou ztřeštěností, k tomu ty přetažené reálie (hadry, byt, kolo, auto) - veliká škoda... Navíc je to celé i přes nikterak dlouhou stopáž pořádná nuda, z níž vyčuhuje jen několik málo scén, nad nimiž se rodič, notabene servaná matka, dobře znající přesně tyhle situace, musí pousmát a mít radost, že v tom není sama. Ovšem suma sumárum - hodně výbuchová záležitost...(25.6.2010)

 • Edit13
  *

  Ubíjející film o čím dál víc zoufalejší matce na mateřské. Po hodině sledování jsem chytla hroznou depresi a uvědomila si, že se dosud ve filmu neudála jediná pozitivní věc, jen samé nadávání, marnost, zoufalost, beznaděj a rezignovanost jedné matky.... Jsem na mateřské už přes rok a takové to opravdu není a reálný život není jen o těch špatných mikropříbězích. Uma Thurman je vynikající herečka a mám ji moc ráda, ale radši se na ní podívám v jiném filmu.(3.7.2013)

 • F.man
  *

  Chápu, že nejsem cílová kategorie tohodle snímku, ale i z hlediska nějakého formálního filmového pohledu je tohle prostě zvěrstvo. Nuda, šeď, podprůměr a já se divím kam ta Uma Thurman směřuje. Po "Vdané snoubence" je tohle totiž už druhé podobné téma, které Uma točí a ona, jako spíše charakterní herečka, si tímhle pomalu ale jistě podkopává kariéru. Každopádně ta jedna hvězda je za ní. Do you know, that bath toy...?(8.4.2010)

 • blackrain
  ***

  Umě Thurman jsem tu uštvanou maminu uvěřila. Její manžel mi přišel občas jako lehce nablblý nebo tak trochu jako velké dítě. Škoda, že tenhle film nepůsobí vůbec komediálně a spíše se přesouvá k dramatu, ale tenhle žánr je mu taky na hony vzdálený a proto vznikl tento nezařaditelný kousek, který se snaží působit jako taková sonda do života matek na mateřské.(13.8.2011)

 • misterz
  *

  Hrozná úbohosť. Plytké a totálne prázdne, ako keby to napísali mladé mamičky a tehuľky z Modrého koníka. Jedna klišé trápna a hlúpa fráza tu strieda druhú a výsledok je pritom nulový, len kopec dialógov, ktoré nič nepovedia. Aj som čakal, že sa to konečne rozbehne a príbeh niekam dospeje, no žiaľ čakal som márne. Totálne premrhaný čas. 15/100(27.1.2018)

 • - Postavu malého Lucasa si zahrali hneď dvaja chlapci, dvojičky David a Matthew Schallippovci. Podobná situácia sa zopakovala napríklad vo filme Christmas in Wonderland (2007), kde si tiež jednu z hlavných detských postáv zahrali dve herečky, dvojčatá. (metal.storm)

 • - Film vstoupil do britských kin exkluzivně o měsíc dřív než jinde v Evropě, ale přišlo na něj za premiérový víkend pouhých jedenáct diváků. S tržbou 88 liber (2 490 korun) se tak řadí mezi největší propadáky historie. (Andresito)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace