Prísne tajné vládne experimenty s cestovaním v čase boli uzavreté a sú vyhlásené za príliš nebezpečné na to, aby sa v nich pokračovalo.
Hlavný vedec zmizol s technológiou a vládne pátranie je v plnom prúde. Keď sa jeho meno objaví na zozname leteckej spoločnosti, vláda nariadi lietadlu návrat. Ale stroj sa stratí z radaru, zmizne vo vzduchu!
Ako sa agenti snažia nájsť lietadlo, vedci sa musia vysporiadať s dôsledkami vlnenia, ktoré môže zničiť Zem. (lalka23)

Terva

Takové trochu naivní hned od začátku a to není dobře. CITÁT - Cíl je eliminován......... Monotonní hudba, nezvládnutá dramatizace, průměrné až podprůměrné triky, příšerný dialog, prostě něco mezi telenovelou a televizním filmem. Nebavilo mě to, ikdyž to má dobrý scénář. Podobné a lepší filmy jsou "Časožrouti" nebo "Philadelfský experiment". CITÁT - To je překvapení, agente Smithsi........ ()

MM_Ramone

Už keď som v úvodných titulkoch zbadal meno Lou Diamond Phillips bolo mi jasné, že ma čaká nízkoropočtový, béčkový film. Tento herec sa totiž objavuje len v takýchto snímkoch. Presne tak to bolo i v tomto prípade. Kanadský televízny film z roku 2007 "Hrozba z nebies" je mizerne natočený sci-fi thriller o cestovaní v čase a o časo-priestorovej teleportácii. Scénar je prihlúply, herci slabí, filmové triky a špeciálne efekty lacné, réžia úbohá. Nič som od toho nečakal a i tak som bol sklamaný. * ()

Anderton odpad!

Obtlstlý Brandon Walsch zachraňuje svoju rodinu, planétu a dokonca celý vesmír pred nultou dimenziou pomocou mobilného telefónu! Raz za tri roky treba vidieť aj takýto unikát kvôli všeobecnému filmovému prehľadu a preto, aby sme vedeli, o čom všetkom môže byť kinematografia. Tento odpad je ale pozitívny, pretože je to nesmierna zábava. Na rozdiel napríklad od nového Barbara Conana, to bolo o zhnusení. ()

Lacike

Televízna hovadina na úrovní Asylum produkcií v ktorej sa chrabrý agent Brandon Walsh snaží zachrániť svoju rodinu uväznenú v lietadle, ktoré je pre zmenu uväznené v nejakej časopriestorovej diere. Jednu hviezdičku dávam za pár celkom pozerateľných prestreliek a za sympaťáka Priestleyho, ktorý by sa v pohode hodil do nejakého nekonečného detektívneho seriálu. P.S. Brandon s hlasom Davida znel na hovno. 2/10. ()

WANDRWALL

Vláda se v demokratické společnosti často obměňuje, takže jak by mohla mít pod pokličkou experimenty s cestováním v čase? Hezké se, ba vtipné, jak hlavní věděc zmizne, protože přijde na technologii, která vede k zmizení, ale možná s objeví někde jinde, v jiné dimenzi, kde ale třeba právě o takové vědce nemají tamní zájem! Kdo ví? No člověk sotva. Ti co po vědci pártají a jsou důslední, tak zmizí též. A to už jsme na hraně jisté báje, že kdo moc hledá, tak zmizí. No výsledně vzato, kdo neděl nic, tak jeho existence taky zmizí, takže každý si sám za sebe a pro sebe musí odpovědět na otázku co mu stojí a nestojí za námahu. ()