Reklama

Reklama

Jejich jedinou šancí na záchranu světa je obrátit tok času a vrátit se zpět do minulosti. Přísně tajné vládní experimenty s cestováním v čase musely být předčasně ukončeny, protože se vymkly kontrole a ohrožovaly bezpečnost světa. Vědecký garant projektu zmizel i s technologií a pátrání po něm je v plném proudu. Když se jeho jméno objeví v seznamu pasažérů letecké společnosti, vláda nařídí letadlu návrat. Ale stroj se během letu ztratí z radaru i z oblohy. Zatímco se agenti snaží vypátrat zmizelé letadlo, vědci musí zachraňovat svět před důsledky experimentu, protože nebezpečné vlnění může zničit Zemi. Jedinou šancí je obrátit tok času, vycestovat zpět do minulosti a předejít chybám, které nastaly během experimentu. (TV Horor Film)

(více)

Recenze (30)

slunicko2 odpad!

všechny recenze uživatele

Jakoby katastrofický scifi film. Sledoval jsem toto dílo při práci na počítači jako kulisovku, jinak bych to asi vypnul po pár minutách. Až teprve poté jsem se podíval sem na hodnocení a zjistil jsem, že hlavního geroje představuje nezapomenutelný sexuální idol, Brandon z Beverly Hills 90210, Jason Priestley. Ani bych ho nepoznal... ()

Terva 

všechny recenze uživatele

Takové trochu naivní hned od začátku a to není dobře. CITÁT - Cíl je eliminován......... Monotonní hudba, nezvládnutá dramatizace, průměrné až podprůměrné triky, příšerný dialog, prostě něco mezi telenovelou a televizním filmem. Nebavilo mě to, ikdyž to má dobrý scénář. Podobné a lepší filmy jsou "Časožrouti" nebo "Philadelfský experiment". CITÁT - To je překvapení, agente Smithsi........ ()

Reklama

Anderton odpad!

všechny recenze uživatele

Obtlstlý Brandon Walsch zachraňuje svoju rodinu, planétu a dokonca celý vesmír pred nultou dimenziou pomocou mobilného telefónu! Raz za tri roky treba vidieť aj takýto unikát kvôli všeobecnému filmovému prehľadu a preto, aby sme vedeli, o čom všetkom môže byť kinematografia. Tento odpad je ale pozitívny, pretože je to nesmierna zábava. Na rozdiel napríklad od nového Barbara Conana, to bolo o zhnusení. ()

blackJag 

všechny recenze uživatele

Někdejší mládežnický idol Jason ´Brandon´ Priestley a věčný představitel etnicky vyhraněných postav Lou Diamond Phillips opět - obrazně řečeno - spojují své síly (poprvé v kriminálce VRAŽDA NA PRESIDIU, která je jen o 2 roky, a spoustu bezvýznamných rolí, mladší). A je nad slunce jasnější, že oba pánové zažili už i lepší časy. Priestley jistě rád vzpomíná na popularitu z 90. let, která jej, především díky televiznímu seriálu BEVERLY HILLS 90210, na několik let přišpendlila na nástěnky nekonečného zástupu mladých slečen a Phillips (zde překvapí rolí civilního, nemilitantního rázu) zase nejspíš ještě pořád nechápe, jak se mohla slibně rozjetá kariéra po snímku LA BAMBA (kde ztvárnil hlavní roli zpěváka Ritchieho Valense) obrátit v bohapusté filmové bahno... Ale vraťme se k samotnému snímku. Podle zdejšího hodnocení mohlo by se zdát, že jde o šaraticu první třídy, ale není to tak zlé. Neoriginální zápletka vysává všechno od ZÍTRA VSTANU A OPAŘÍM SE ČAJEM až po EXPERIMENT PHILADELPHIA (další nevyjímaje) a atmosféra je laciná stejně jako obsazení, ale triky jsou na televizní film ucházející a tempo celkem ujde. Žádná bomba, ale viděl jsem už i horší věci (z poslední doby třeba OCELOVÝ MUŽ, oproti kterému je PARALELNÍ SVĚT snímkem hodný ceny Emmy). 40% ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Už keď som v úvodných titulkoch zbadal meno Lou Diamond Phillips bolo mi jasné, že ma čaká nízkoropočtový, béčkový film. Tento herec sa totiž objavuje len v takýchto snímkoch. Presne tak to bolo i v tomto prípade. Kanadský televízny film z roku 2007 "Hrozba z nebies" je mizerne natočený sci-fi thriller o cestovaní v čase a o časo-priestorovej teleportácii. Scénar je prihlúply, herci slabí, filmové triky a špeciálne efekty lacné, réžia úbohá. Nič som od toho nečakal a i tak som bol sklamaný. * ()

Galerie (23)

Zajímavosti (1)

  • Při přestřelce v bance jsou oknem vidět projíždějící auta v běžném provozu, což by ale nemělo být, protože když Caleb (Jason Priestley) jako agent přijíždí do banky, je město vylidněno díky nařízené evakuaci. (vlcekmirek)

Reklama

Reklama