Player 5150

Akční / Drama

USA, 2008, 88 min

Gambling, sikma plocha. Presvedcil sa o tom aj clovek co mal vlastne vsetko - dobru pracu, perfektnu priatelku. Filmy s takou tematikou si ma vedia vzdy ziskat, zaver filmu ma ale nenadchol. Ale inac velmi poucne ako sa clovek moze dostat rychlo na dno.(12.6.2008)

Myšlienka je trochu "otrepaná", no budíš. Človek sa gamblingom dostane rýchlo k zárobkom. No rovnako rýchlo môže všetko stratiť. Peniaze, rodinu, zamestnanie, postavenie.. úplne všetko. Prevedenie však nebolo ani z ďaleka ideálne. Chýbalo chytrejšie spracovanie, lepšie nasvietenie scén a chýbali maličkosti, ktoré robia filmy dobrými. Na druhej strane potešila scéna prstom a Christopher McDonald častokrát zachraňoval aj tak celkový dojem z filmu. Záver bol zlý, úplne zlý. Nič čo by človek nečakal a nič, čo donúti človeka aspoň chvíľu premýšľať samého nad sebou.(13.12.2009)