Šesť známych osobností spolu s moderátorkou Elenou Vacvalovou vtipne hodnotí udalosti predošlého týždňa v domácej i zahraničnej politike či spoločnosti. (fishki)

SeanLSD

A čo na tom, že je Lasica strašne duchaplný ? Také mlátenie prázdnej slamy svet nevidel. Nie je nič horšie ako nápad "Poďme byť vtipní za každú cenu.". ()

chef

Pousmejme sa na Lasicovi, zaspomínajme si na dobré časy s Radičom, pretrpme tých ostatných elitárov, zakryme si oči pri prestrihu na "Eňu" - aneb slovesnký, tak obľúbený, nekonfliktný humor v podaní "humoristickej smotánky". Hehe...hmm... trápne. ()

Wishkah

Výborný pořad s vynikající Elenou Vacvalovou. Jednotlivé díly jsou sice kolísavé, kvůli tématům a výběru hostů, ale celkově je to jeden z nejlepších televizních pořadů co znám. Nejraději mám když se v sestavě vyskytují Milan Lasica, Milan Markovič, Marián Geišberg a Stano Dančiak. Tihle pánové opravdu umí vypálit parádní hlášku. ()

Cement73

Výborný humor, dobre vybrané témy a snáď až na posledne dobraných ľudí bolo doteraz skvele a inteligentne. Atmosféru podobného talk show poznám dôverne a viem, že to nie ľahké sa dobre pripraviť a náhle so seba vychrliť spršku skvelých a inteligentných vtipov. ()

Phillo

V dnešnom mori (momentálne) seriálovej produkcie, respektíve inportu C.S.I. jednohubiek, pôsobí "Sedmička" ako dokonalý ostrov nádeje pre aspoň trošičku náročnejších. ()

raky5

Jediná vec, ktorá sa na Markíze dá pozerať a určite jej najlepšia relácia v celej histórii...Lasica je proste skvelý :) ()

chalp

Jediné pozitívum čo na markíze mali, nahradili ordináciami, rádiami a podobnými konzumnými(nie vlastne nekonzumnými/nepozerateľnými) sračkami.Nemôžem to napísať inak, ale to čo Rusko silou mocou ako tak vybudoval v časoch keď sme mali len stv1, stv 2 a sezónny program VTV/LUNA, skurvil Mika v jedinej minúte.Markíza sa už fakt nedá pozerať. ()

Elgin

Slusna a humorna talk-show kde si z kazdodennych udalosti robia dobry den glosatori. TV Markiza ukoncila tuto show pre nedostatok sledovanosti co je vskutku velmi nepravdepodobne. Je vobec mozne aby v dnesnej demokratickej dobe kvoli politickemu tlaku rusili relaciu??? Podla poslednych sprav bude tuto show visielat JOJ. Zelam im vela uspechov i nadalej..... ()

Martyr

Smejte sa..NO TAK SMEJTE SA, VED HOVORI MARKOVIC! Najprecenovanejsia relacia vsetkych cias plna televizou vyvolenych akozeintelektualov, pre akozeintelektualnych divakov. Bezduche grcanie primitivnych myslienok nenapadnych volicov SDKU zachranuje obcas Lasica, ktoreho glosy a vtipy su obcasnezaujate, a na rozdiel od ostatnych panakov maju obcas hlavu aj patu. Divakov, ktori idu vydavit smiechom pluca pri Lasicovom co i len naznaku slova radsej nekomentujem. To su ti intelektuali... ()

honelnik

Lasica: "No ja som včera vstal tak pomaličky viete, a som si natrel chleba maslom......a veľmi dobrý bol". BUACHACHACHACHACHACHACHACHA Leško: "No viete...Fico" Filan: "Aj ja mám fúze..." Jednoznačne najdementnejšia relácia pre náročného diváka (akých sa o desiatej v stredu na markýze stretáva vskutku požehnane) ()

Wargoo

Ako kedy, niekedy vtipné originálne poznámky protagonistov, inokedy len trápne hlášky akoby amatérskych zabávačov. Takže stred... ()

R4D0

Nechápem naozaj nechápem čo je smiešne na výrokoch ktoré tam vydajú zo seba viacerý ludia a další sa smejú pol hodinu ako nepríčetný ;) ()

RigorMortis

Reku, šme še pobavili. Spočiatku to bolo fajn, dalo sa zasmiať. Potom to tam držali hlavne Lasica a Satinský a show šla postupne dolu vodou. Prevzatie inou televíziou bol už len klinec do truhly. ()