Zábavná šou, ktorá vás presvedčí, že netreba dať na prvý dojem!  Úctyhodných jedenásť rokov nezabudnuteľná moderátorská dvojica Elena Vacvalová a Oliver Andrásy moderovala divácky veľmi obľúbená televíznou šou Aj múdry schybí, ktorá zábavným spôsobom sondovala znalosti slovenského národa v rôznych oblastiach.
Relácia, ktorá sa nakrúcala v bratislavskom v dnes už neexistujúcom Divadle West, odkrývala smiešno-smutnú nevedomosť ľudí, ktorých pôvabná reportérka či šarmatný reportér náhodne oslovili na ulici a kládli im v podstate veľmi jednoduché otázky, občas striedané nejakým tým chytákom. Elena a Oliver potom spolu so svojimi hosťami sledovali zostrih tých najzábavnejších, najzaujímavejších a najneuveriteľnejších odpovedí - a samozrejme ich nemenej vtipným spôsobom komentovali. (TV Markíza)

fordhont odpad!

Tyhle pořady mi většinou nevadí, ale tady je snad všechno špatně. Už úvodní znělka je jedna z nejhorších a nejprotivnějších v čele s textem, který tam asi nacpalo čtyřleté dítě. Vacvalová (jméno jsem si našel až teď a snad ho už nikdy nebudu potřebovat) je svým výrazem a nulovou vtipností spíše protivnou úřednicí, určitě ne moderátorkou komediálního pořadu. A o výběru dotazovaných nemluvě - co je moc, to je moc. Sonda znalostí slovenského národa? Doufám, že ne. Možná spíš sonda do inteligence tvůrců tohoto pořadu. ()

zodiak217

Dlho vysielaný program slovenskej TV Markíza, ktorý žal úspechy sa už zrejme definitívne dočkal svojho konca. Čo mi pripadá dosť na škodu keďže to bol okrem televíznych novín najdlhšie vysielaný program a mal mnoho divákov všetkých generácií. Veď kto by sa schuti nezasmial na naivnosti a nevedomosti prostých Slovákov ktorý miestami ani nevedeli koľko je 2x2? Je len škoda že pod tlakom neskutočného vymýšľania a akože "zlepšovania" programu to malo za následok jeho úpadok, no čo asi si to tí tam hore čo rozhodujú o programovej štruktúre už nevedeli predstaviť vysielať v roku 2010. Ja som sa však po minulé roky z chuti bavil a dvojica Vacvalová - Andrásy k tomu rozhodne dopomohla. ()

MM_Ramone

Dominantná Elena Vácvalová a trcko Oliver Andrásy sú mi veru podivná moderátorská dvojica. Ale za tie roky som si už na nich zvykol. Zábavná relácia, ktorá stojí na jednoduchom nápade - dávať záludné otázky ľuďom z ulice, je celkom v pohode. Starostilo vytypovaní respondenti dokážu zo seba dostať neskutočné hlášky. Hlavne si, ale každý musí uvedomiť, že nejde o prieskum inteligencie slovenskej populácie, ale zábavnú reláciu, kde sú zpravidla tázaní primitívni hlupáci. ** ()

gumolit

Tak presne o tom to je smiať sa na tom akí je náš slovenský národ blbí !!!A samozrejme trápni tučko Andrasiy a škaredá Vácvalová !!!Bolo to úbohé som rád že to už dávno skončilo zopár vecí uznám že bolo celkom vtipných to by nevymysleli ani najlepší scenáristi komedii ale ako celok smutné !!Všetci diváci sa smejú na tom akí sú vlastne všetci blbí a tích ľudí čo vyberali ta to bolo jasné ako odpovie !!!Pýtali sme sa divákov na ulici ,, Aká dvojica je ubohá a najtrápnejšia v televizzi??!!Správna odpoved ... ()

Eamby odpad!

Je to choré. V jejich hledáčku na ulici je to většinou člověk s minimálně dvojkou v krvi, který ještě stojí a jakžtakž mluví. Dále ženy romského původu, které vyplodí odpověď, která s otázkou nemá nic společného a další opravdu podivné existence. Pořad, který se snaží z těchto lidí udělat hlupáky, jen z nich nic dělat nemusí, oni to ze sebe udělají sami... někdy jsou ty odpovědi opravdu smutné- nevědět, co zkoumá anatomie? (mrtvoly a citróny) Dobrá, otázky z historie bych možná (možná) pochopila, i když jsou naprosto stupidního rázu, které by měl vědět snad každý, co vyšel aspoň základní školu... A stejně- všichni tleskají, smějí se, hahahahahaha. Největší tečka na konec:,,Čtverec má šest stran." ()

• V roku 1995 sa program začal vysielať na dnes už neexistujúcej televízii VTV, v roku 1997 ho prevzala TV Markíza, ktorá ho vysielala až do roku 2010. (VasylDeBylak)
  • Námet vymyslel Oliver Andrásy, ktorý v 80.rokoch 20.storočia moderoval rozhlasovú reláciu "Variácie", kde robil ankety na ulici a zistil, že ľudia nepoznajú odpovede na základné otázky. (VasylDeBylak)
  • Relácia sa začala vysielať v Slovenskom rozhlase na jar 1989, ale po pár mesiacoch ju zrušili, pretože vraj vrhala zlé svetlo na socialistické školstvo. (VasylDeBylak)