Zábavná šou, ktorá vás presvedčí, že netreba dať na prvý dojem!  Úctyhodných jedenásť rokov nezabudnuteľná moderátorská dvojica Elena Vacvalová a Oliver Andrásy moderovala divácky veľmi obľúbená televíznou šou Aj múdry schybí, ktorá zábavným spôsobom sondovala znalosti slovenského národa v rôznych oblastiach.
Relácia, ktorá sa nakrúcala v bratislavskom v dnes už neexistujúcom Divadle West, odkrývala smiešno-smutnú nevedomosť ľudí, ktorých pôvabná reportérka či šarmatný reportér náhodne oslovili na ulici a kládli im v podstate veľmi jednoduché otázky, občas striedané nejakým tým chytákom. Elena a Oliver potom spolu so svojimi hosťami sledovali zostrih tých najzábavnejších, najzaujímavejších a najneuveriteľnejších odpovedí - a samozrejme ich nemenej vtipným spôsobom komentovali. (TV Markíza)

SOLOM.

Kdyby tam nebyl Oliver Andrásy, dal bych ještě jednu hvězdu navíc. Občas se na to dívám, když to opakují v TV a nestačím zírat, co tam oslovují za zjevy a tupce. Ale je to alespoň prdel. Elena Vacvalová se snažila být i vtipná, ale ten tajtrlík mi to prostě kazil. I když je pravda, že ještě nebyl takový ocas, jako v pozdějším Nikto nie je dokonalý… ()

HappySmile

Oproti českému Nikdo není dokonalý tady jsou vybíraní záměrně lidé, co opravdu na všechno odpovídají naprosto zcestně - vždyť kdo normální vám řekne, že když lichý týden má 7 dní, tak sudý má 3, 4, 5, 6 nebo dokonce 8...? A to je jenom slabý odvar, tahle ukázka. No každopádně, když jsem slyšela odpovědi lidí v tomhle pořadu na zcela banální otázky, tak jsem poprvé zjistila, proč se děti ve škole musí učit všem těm blbostem v dějepise, zeměpise, biologii atd. Jinak by totiž naše planeta byla přecpaná hlupáky... ()

MM_Ramone

Dominantná Elena Vácvalová a trcko Oliver Andrásy sú mi veru podivná moderátorská dvojica. Ale za tie roky som si už na nich zvykol. Zábavná relácia, ktorá stojí na jednoduchom nápade - dávať záludné otázky ľuďom z ulice, je celkom v pohode. Starostilo vytypovaní respondenti dokážu zo seba dostať neskutočné hlášky. Hlavne si, ale každý musí uvedomiť, že nejde o prieskum inteligencie slovenskej populácie, ale zábavnú reláciu, kde sú zpravidla tázaní primitívni hlupáci. ** ()

Phobia

Obdivuji schopnost tazatelů (zcela politicky nekorektně) vytipovat v populaci největší debily, aby byla při odpovědích pořádná sranda (správné odpovědi přece nikoho nerozesmějí). V tomto směru je obdobný český pořad "Nikdo není dokonalý" silně předposraný a tedy ne tak vtipný. Pravda, naší slovenští braťja riskují, že s takovým "reprezentativním" vzorkem obyvatelstva budou považováni za imbecily úplně všichni... "Aký je rozdiel medzi ostrým a tupým úhlom?" "My už mame plyn! Plyn mame. A je to lacnejšie, ak kebysme palili uhlom alebo koksom." 40% - 65% převážně v závislosti na hostech ve studiu. ()

selfesteem odpad!

Na tohle se nedá koukat hlavně z důvodu, jaké lidi si vybírají, aby reprezentovali moudrost slovenského národa. Čert vem fyzický vzhled ... ale přece už podle zjevu je jasné, že toho moc vědět nebude a to mě má bavit? Ta lidská hloupost? Ne, díky! Aspoň trochu soudnosti by to chtělo a zalovit také někde jinde kromě kanálů, ubytoven a hospod. ()

• V roku 1995 sa program začal vysielať na dnes už neexistujúcej televízii VTV, v roku 1997 ho prevzala TV Markíza, ktorá ho vysielala až do roku 2010. (VasylDeBylak)
  • Relácia sa začala vysielať v Slovenskom rozhlase na jar 1989, ale po pár mesiacoch ju zrušili, pretože vraj vrhala zlé svetlo na socialistické školstvo. (VasylDeBylak)
  • Námet vymyslel Oliver Andrásy, ktorý v 80.rokoch 20.storočia moderoval rozhlasovú reláciu "Variácie", kde robil ankety na ulici a zistil, že ľudia nepoznajú odpovede na základné otázky. (VasylDeBylak)