Zábavná sketch show plná humorných scénok, ktoré akoby boli vystrihnuté zo života. Plná skvelých nápadov a vynikajúcich hereckých výkonov. Jej účelom je, aby sa divák pri sledovaní Ooops! výborne bavil, zasmial a aby sa ku sketch show Ooops! vrátil aj nabudúce. Celá sketch show je postavená na hereckom stvárnení dvoch komikov – Reného Štúra a Svätopluka Malachovského. Ide o výborných divadelných hercov, ktorí majú zmysel pre komediálny žáner a jednotlivé postavy a scénky dokážu skvele zahrať, čím je veľký predpoklad, že si svojím „herectvom“ podmania divácke publikum. (PROROK14)

Avathar odpad!

Oproti tomuto nevtipnému, trápnemu splašku je aj SOS geniálna zábava... A to je už čo povedať.____UPDATE: Tak fajn: po pozretí posledného dielu (kde vystupoval akože vtipný Maďar a nadšenec UFO), hodnotenie znižujem na odpad! Fakt neskutočná sračka, pri ktorej som sa ANI RAZ nezasamial a dokonca ani len nepousmial. Úbohé. ()

Martyr odpad!

Tv Markiza sa rozhodla, ze nam nenarocnym divakom opat ponukne jednu zo svojich neskutocne vtipnych lahodok, ktoru im urcite navrhli samotni akteri. Este predtym treba spravit cele usmievave telerano o tom, ako sa to cele zacne a komu sa tento skvely napad, ktory zmeni rytmus zivota slovenkych rodin zrodil v hlave. Sme predsa vtipni, a slovensky divak bazi po kvalite ako cigan po zodpovednosti, tak preco to neskusit? Ja mozem hrat spaniela alebo fuzateho madara ala Kraus (to nikto nespozna), a ty Rene budes hrat retarda a mimozemstana. No nas uplne najlepsi napad je tuto s Renem vytvorit uzasny buzerantsky par, na ktorom sa popuka cely narod. Sak aj Noga so Skrucanym to uz skusili a v devadesatompátom a slovensko sedelo nedele pri telkach. SAK TO JE MOCKA! ()

MM_Ramone odpad!

René Štúr a Svätopluk Malachovský, dvaja šašovia, ktorí ale nie sú vôbec zábavní. Ich pokusy humor sú tak kostrbaté a primitívne, že je človeku až trapne, že sa na to vôbec pozerá. Ako hovoril môj dedo: Vtipov plno, srandy žiadnej. Nechápem ako je možné, že si to sami neuvedomia a radšej sa na to nevykašľú. Ale však stejne im to za pár týždňov zrušia. Veď to nemôže mať žiadnu sledovanosť. "Ooops!" je to odpad! ()

borec999

Nebolo to zlé. Minimalistický pokus o humor, v ktorom si Štúr a Sväťo Malachovský strihli všetky postavy síce nie je žiadna must see záležitosť, ale na odreagovanie a pobavenie postačí. Občas chlapci skĺzli do trápnosti, no na druhej strane charaktery  ako Adonis Szabó, vyšetrovatelia Šašváry a Lovás s rečovými vadami, či škóti s dudami patria určite k výraznému nadpriemeru. Sympatická snaha, ktorej kvalita diel od dielu kolíše a ktorú si chlapci o rok neskôr dopilovali a podľa mňa ešte o level skvalitnili (Ooops! Na čierno. (TV pořad) (2009) 55%. ()

PROROK14

Neviem či dnes môžu televízie poskytnúť lepšiu zábavu. Mne osobne sa to zdalo niekedy ešte lepšie ako S.O.S. Smial som sa na tom nehorázne. Len škoda že to nedávali dlhšie. Tie všetky scénky nemali chybu. Najviac sa mi páčili mafiáni a Antonio Sabo. Naopak do programu by som nedal tých kaderníkov. Ale celkovo je to super zábava. 80% ()