poster

Ďáblova bažina

 • Kanada

  Swamp Devil

 • Slovensko

  Diablova bažina

 • Slovensko

  Diablove bažiny

Horor

Kanada, 2008, 87 min

Režie:

David Winning

Scénář:

Gary Dauberman

Hudba:

James Gelfand

Producenti:

Irene Litinsky, Ric Nish

Střih:

Simon Webb

Scénografie:

Gaudeline Sauriol

Kostýmy:

Janet Campbell
(další profese)
 • Campbell
  **

  Jeden z mála SYFY filmů, pardon jeden z posledních filmů Sci-fi channelu než se přejmenoval na SYFY. Nicméně se jedné o hodně slabý film i když ho točil celkem slušný béčkový režisér. Poměrně nezajímavej film o strážci bažin. Hodně připomínal Man-thing, nicméně efekty na i na Syfy jsou hodně slabé a herci taky nic extra. Takový hodně nevýraný béčko.(17.3.2014)

 • SOLOM.
  **

  Levné céčkové monster horory jsou většinou sázkou do loterie. Valná většina z nich totiž za moc nestojí, ale občas se i mezi nimi najde kousek, který alespoň částečně splní divákovi jeho očekávání. Swamp Devil sice svou kvalitou asi nikoho příliš neoslní, ale rozhodně bych ho nechtěl rovnou odstřelit mezi odpadní záležitosti. Příběh jako takový totiž není vyložená katastrofa, jen kdyby se ho ujal někdo zručnější. David Winning však nikdy nebude patřit mezi dobré režiséry, což nám již několikrát ukázal. Levné CGI efekty jsou však většinou zárukou toho, že oslní maximální milovníky brakové podívané. Zde jsou nám tentokrát podány v podobě jakého lesního monstra, který by v konkurenci Jacksonových Entů vypadal mezi nimi jako jejich chudý příbuzný. Naštěstí své oběti nezabíjel jen jediným způsobem a hlavně se na scéně mockrát neobjevoval v celé své kráse (hlavně tedy v první polovině filmu). Divákova fantasie tak hned zpočátku nedostala tvrdý direkt a mohla tak alespoň krátký čas pracovat na plné obrátky. Poté už však šly všechny iluze stranou a nastala tvrdá realita. Tenhle zelený „fešák“ se zcela určitě nestal monstrem roku 2008. 30%(26.6.2017)

 • JohnMiller
  *

  Slabučký film. Tak ale keď si zoberiem že je to obyčajné céčko primerane ma to bavilo. Správne vybraný rozmanitý herci ktorý sa hodili ku charakterom, CGI efekty tiež neboli na zahodenie,niektoré hlášky sa podarili iné zase vôbec netrafili a niektoré až prehnali(hlavne keď sa postavy bavili o monštre dookola sa opravovali"on teda TO"ˇ) Koniec sa dal dopredu vytušiť. Hovorím na céčko slušné.(6.7.2013)

 • MickeyStuma
  **

  V jednom lesíku řádí něco jako Stromovous a při setkání s ním nikdo nevyjde živý. Jednoduchý ničím překvapující hororový snímek na nenáročnou podívanou. Že to není žádná pecka, je už s ohledem k samotnému námětu, více než zřejmé. Logičnost mnohých scén jde striktně stranou, ale co, hlavně že se tu řve hrůzou a umírá. Jenomže to je bohužel dosti málo.(2.9.2015)

 • TERRORDROME
  *

  A už zase! Tieto televízne kvázihorory sa zrejme rozmnožujú pučením a útočia bez varovania, to je na nich jediná strašideľná vec. Počítač vygeneruje scenár, v lotérii sa vylosujú herci, k nim sa primaľuje nejaká retardovaná obluda a ďalší príspevok je hotový. Zo začiatku sa to ešte dá, hrdinka sa musí vrátiť do rodného mesta, lebo jej otec sa vraj zbláznil a zavraždil v močiari nejaké dievča. Ale v momente ako sa v obraze zjaví záškodnícky Stromobradov výhonok ktorého vyhodili z Pána Prsteňov za to že šňupal prášok z rozomletých mravcov, tak je jasné že to nebude nič než ďalšia štandardná tévé sračka. O čo tam vlastne išlo som akosi nepostrehol, chodiaci koreň zabil pár ľudí a po prekročení hranice mesta sa zmenil na prach. Strašideľnejšia bola aj Babička od Boženy nemcovej, tá keď začala grcať múdrosti tak pomohol jedine cesnak do huby a kolík do srdca. Ale vtipné bolo keď lesom pochodovali dvaja kreténi s puškami čo lovili údajného vraha a vždy keď niekto z nich začul šramot a namieril, tak zistil že to bol ten druhý. Klasika! Miestami blbé a miestami ešte blbšie. Kto vlastne dokáže oceniť tieto srágory? Stupídne, bez nápadu, spracovanie o ničom a predsa sa ich toči a točí neúrekom, kurva bizbis!(27.8.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace