Ďáblova bažina

Gaudeline Sauriol

Kostýmy:

Janet Campbell
  • Morholt

No je to céčko, ale co se céček týče, patří to k těm áčkovějším. Pochopitelně hovadina na entou, se strašnejma hercema, jejichž postavy nse navíc chovaj debilně - hlavně to bezeefektivní střílení provázející celej film mě docela štvalo. Ale -spoiler- ten stromovous se mi docela líbil a na to, že rozpočet byl velkej asi jako kapesný retardovanýho cikána, byl trikově i docela vydařenej. Viděl jsem to od začátku do konce a ani jsem moc nepřepínal, takže těch 20% je tak akorát.(8.9.2013)

• martan1

Tohle je vážně jenom ztráta času.... stupidní děj, zápletka a některý ty scény a dialogy :D já skoro nevěřil, že tohle někdo dokáže zplodit. Vypadá to, že Kanaďané už, alespoň co se televizní a filmové tvorby týče, definitivně vyčerpali nápady, protože tohle už je vážně na pěst.... a není to první podobná hrůza z Kanady, kterou jsem v posledních letech viděl, za to dobrý film, ten už od nich ani nepamatuju...(23.8.2014)

• JohnMiller

Slabučký film. Tak ale keď si zoberiem že je to obyčajné céčko primerane ma to bavilo. Správne vybraný rozmanitý herci ktorý sa hodili ku charakterom, CGI efekty tiež neboli na zahodenie,niektoré hlášky sa podarili iné zase vôbec netrafili a niektoré až prehnali(hlavne keď sa postavy bavili o monštre dookola sa opravovali"on teda TO"ˇ) Koniec sa dal dopredu vytušiť. Hovorím na céčko slušné.(6.7.2013)

• drankeryth

Och nie, ved ten debilko z konarov a listia dokopy toho nic nenarobil voci ludom. Vyzeral celkom k svetu, ale on sa skor naparoval, aky je neporazitelny a silny. Stary dedek na aute ho poslal na onen svet. Velmi som sa tesil na bahenneho diabla, co to bude zac, ale dostal som od neho velke sklamanie. Pripadal mi ako hulk, ale tento bol rastlinneho vzhladu. Obcas niekoho zabil, ale tak nudne a nie takym sposobom, aby ste boli z toho na sracky. Podpriemerny film, ktory okolo seba nenarobil nic, aby ste si ho pustili znova. Ved si to ani nezasluzi.(13.7.2011)

• Campbell

Jeden z mála SYFY filmů, pardon jeden z posledních filmů Sci-fi channelu než se přejmenoval na SYFY. Nicméně se jedné o hodně slabý film i když ho točil celkem slušný béčkový režisér. Poměrně nezajímavej film o strážci bažin. Hodně připomínal Man-thing, nicméně efekty na i na Syfy jsou hodně slabé a herci taky nic extra. Takový hodně nevýraný béčko.(17.3.2014)