Komentáře uživatelů k TV seriálu (139)

nechápu, proč je takovej rozdíl v hodnocení seriálu a filmu. Seriál začíná nevinnými žerty a normálními situacemi, ale postupem času se stává více a více nechutným a nějaký scény jsou vážně až za hranicí. Nicméně jsem se u seriálu skvěle u téhle retardované bandy bavil. Neil je největší blb, ale jeho tanec je luxusní. Škoda, že nebudou další série, dost mě to chytlo. Jejich narážky na Neilovýho tátu byli někdy až moc a bejt Neilem, tak je asi zabiju. Takovýhle kamarády bych asi nechtěl. Poslední díl se stanováním je dokonalej, ale zbytek je na těch 80%.(19.7.2013)

Po zhlédnutí tří epizod zatím naprostá bomba! Takhle jsem u žádnýho seriálu dlouho nezasmál:))(21.12.2011)

Skvělá seriálová pecka, trochu ve stylu „Prciček“. Geek, uchyl, smolař a blb jsou kamarádi, ženoucí se za jediným vytouženým cílem. Za sexem. Přičemž snahu dostat se do kalhotek prakticky jakékoliv ženy (spolužačky, učitelky, mcbp, staré zmrzlinářky) si zpříjemňují chlastem. Může se to zdát jednoduché, ale funguje to. Dlouho jsem se tak nenasmál jak u tohoto seriálu.(5.2.2012)

Možná trochu infantilní humor, ale co.. Po dlouhé době jsem upřímně zasmál, skvělý britský seriál, výborné hlášky!(14.1.2013)

***1/2(1.7.2013)

Po prvních dvou sériích bych asi váhal mezi 4 a 5 hvězdičkama. Bohužel ke konci druhé a celou třetí sérii téměř veškerá sranda zmizela a nahradilo jí už ale naprosto stupidní a neracionální chování hlavních postav. Bohužel hlavně Simona, který celou dobu vypadal alespoň trošičku normální. Jay si mele pořád to svoje, bohužel žádná změna takže už to ztrácí "kouzlo". Zachránit to v závěru blicí scénou se nepovedlo??!! A nebylo to zrovna důstojné ukončení seriálu :( Každopádně dávám 65%, protože aspoň první dvě série stojí za vidění. Jdu koukat na navazující filmy, protože angláni jsou tady z toho pořád nadšení. Takže come on "Bus stop wankers" !!!(14.2.2015)

Seriál, u kterého se člověk opravdu docela nasměje.. ale pyšný na to není:D(28.5.2019)

• Dankaaa

"Anyone can be your friend. All you have to do is hang round them long enough."(12.11.2019)

So far so good(12.11.2009)

Bezva zábava s neokoukanými herci. Ke konci poslední série sice ztrácí dech, ale až tak moc to nevadí. Pár svěžích nápadů kdyby přišlo, vůbec bych se nebál dalšího pokračování.(24.12.2011)

4.5/5 po prvni serii. A ty moznosti rozsireni slovni zasoby;-)(23.1.2012)

Souhlasím s tím, že jde o dílo velmi podobné Prcičkám, ale i přes menší originalitu jsem se při jeho sledování velmi bavil. Každý díl je sice jiný, ale v podstatě vždycky jde o to stejné - sex. Někdy mě je dokonce především Willa i líto. Ale co mě na tomto seriálu chybělo byl Stiffler :) celkově za 4 hvězdy, takže seriálový nadprůměr...(16.4.2012)

finaální epizoda...no upřímne nemohl jsem zastavit branici.. :D(14.5.2012)

„Před pár lety jsem v kině viděl King Konga. Teď jsem byl s jedním na rande.“ Na tento seriál jsem narazil v souvislosti se seriálem Skins. Na Skins to ale nemá. Stylem humoru to připomíná Prcičky, ale v britském podání to není tak naoko a občas se skutečně podaří udělat vtip. Nechybí klasické puberto scény, které snad tady ani nebudu popisovat, protože si to určitě dokážeš představit. Nejlepší na tom seriálu jsou ale dialogy. Některé díly se fakt povedly a hlášky by se daly tesat (když Willova máma odjede na rande, nebo školní exkurze, koncert). První série nic moc, druhá je nejlepší, u toho jsem se bavil mega, stejně tak poslední díly třetí série. Skins jsou víc realističtější a mají vyvážený poměr drama/vtípky. U Inbetweeners drama není, pokud nepočítáš scény, jak se ti Don Juani zapletou s drogovým dealerem. Ale celkově mám z toho dobrý pocit. Ochutnávka: --Záchod je zacpanej. --Jak to myslíš, záchod je zacpanej? Takže ty spíš myslíš, že jsi ucpal záchod. --Možná. Já nevím. Nejsem instalatér. Nebo tenhle dialog je fakt boží: --Ou, bože, co když moje narozky budou od teď jen horší a horší? Co se stane příští rok? --Dostaneš AIDS? --To bych musel mít sex. --Nebo vošukat vopici. Technicky se to furt počítá. Nebo se napít se stejnýho hrnku jako Neilův táta. --Hej, táta nemá AIDS. --Tvůj táta je tak AIDS, že od něj to chytli ty opice. --Vem to zpátky. --To mu na to řekli ty vopice.(19.5.2012)

Nerd, pitomec, tlučbuha a ordinérní looser se snaží napodobovat dospívající cool jedince. Nemyslí samozřejmě na nic jinýho než na sex, což je přivádí do konfliktu s jinak naladěnym okolí. Když už by to toho s nima někdo šel, dožene je vlastní nezkušenost a neschopnost udělat něco bez schválení partou, která ať už záměrně nebo ne, poradí dotyčnýmu úplně idiotsky. Potud je to docela příjemná primitivní zábava, ale pak tu máme taky spoustu fekálního humoru a zvracení.(2.12.2012)

Ukázková prcičkovská zábava pro teenagery po britsku. Po pár dílech jsem byl nadšen, jelikož jsem se vzhledem ke svému věku s hrdiny často ztotožňoval a jejich příběhy mi připomínaly ty mé, po čase ovšem nastal problém se stále snižující se inteligencí hlavních hrdinů, kteří začali v jednom kuse dělat naprosto nelogická a nepochopitelná rozhodnutí. Ale i tak jeden z nejlepších seriálů pro mladé naší generace.(29.8.2013)

Musím říct, že dlouho jsem u ničeho tak nenasmál. Ten humor asi sice není pro každého, především u holek a důchodců seriál asi moc popularity nezíská. Chtělo by se říct, že je to něco na způsob anglických Prciček. Ale je to ještě o dost sprostější a šílenější. A chvíli trvá i než si zvknete na postavy (obzvlášt na Willa u mě). Ale pak se jen tlemíte jako blázen u naprosto neskutečnejch hlášek a situací.(26.1.2018)

Vraj sa to podobá s "Plebs" a môže byť... s tym rozdielom že inbetweeners sú mladší a ohranejší. Nieže by som sa nebavil, je to sranda, ale po pár častiach už nie zas tak moc...(13.11.2018)

nazval bych to anglickou odpovedi na americke freaks and geeks. oboji ma naprostou nadcasovost, i kdyz na to jde jinym stylem. ktery je ten lepsi? za me remiza, legrace vetsi asi tady, lindsay je ale u freaks.. nicmene imo je to velmi nebezpecny druh serialu, nuti to k silene nostalgii po stredni.. "feisty one you are!" :D(16.7.2019)

1 3 4 5 6 7 následující >>