poster

Otis

 • USA

  Otis

Thriller / Komedie / Horor

USA, 2008, 96 min

 • J*A*S*M
  ***

  Velice milé překvapení, zvlášť pokud vezmu v potaz, že u předchozího Krantzova filmu jsem málem umřel nudou. Od Sublime je Otis opravdu značně odlišný, ale něco tyto snímky společného mají - zaujmou pouze určitou část diváků. Tentokrát si přijdou na své především ti, kteří mají nakoukáno hodně únosových hororů a thrillerů. Považovat Otise za hororovou komedii není úplně správně, já bych se nebál označit jej přímo povedenou parodií. Pokud jste ještě neodhalili všechna klišé podobných (ale vážných) filmů, vůbec neztrácejte s Otisem čas, ale jestli znáte Saw, Captivity, Sběratele polibků, Paranoiu a mnoho dalších, určitě tento kousek zkuste.(10.9.2008)

 • Fallen_One
  ***

  Tak horor to není ani omylem, thriller už vůbec ne...spíš taková lehká, ale opravdu lehká(!) komedie silně řízlá dramatem když už. Těžko definovat. Samotný nápad je dobrý, mixující Captivity, Saw a jiné filmy s tématikou únosů apod., ale vývoj děje není nejideálnější. Zhruba ve 2/3 filmu se to zvrtne špatným směrem a film pro mě ztratil na atraktivitě. Z lítosti tři hvězdy, po polovině filmu jsem chtěl dát víc...(28.12.2009)

 • Pitryx
  *

  Poměrně slušný snímek, ale dokonale pokažený přeřvanou hudbou, která mne vytáčela do krajnosti. Přitom stačilo dát ji do filmu jen jako kulisu. To, že hraje skoro v jednom kuse, to ještě zhoršuje. Takže to co dávám je za práci maskérů. Jinak bez té stupidní hudebně zvukové kulisy mohlo jít o dobrý film. 201310058530/8750(5.2.2014)

 • darkrobyk
  ***

  Talking Heads, Flock Of Seagulls, BÖC, Devo, B-52´S... a hned víte, že režisér je čtyřicátník. Film o tlusťochovi toužícím po lásce a něžnostech není úplně špatný, ale na mě tam bylo málo humoru i krve. Pravda, občas jsem se pobavil: ,,Chytnu vás za pytel a přetáhnu vám ho přes hlavu!" ,,V hledání mám 80% úspěšnost.",,Ale z Debbie jsme našli jen 60%!",,Jo, nojo, krásný nohy..." ,,Lidi se svíčkama tam sedí, před vašim domem, a zpívají ,,Řekni, kde ty kytky jsou?"!"... ale že bych celou dobu padal smíchy na zem, to ne. A těšil jsem se na motorovou pilu, letlampu a kleště na bradavky (leč nedočkal). Vcelku zábavný byl masakr v garáži, jenže tvůrci se asi zalekli gore efektů, a tak snad jen použití golfové hole potěšilo. Na koktejl z uřezaných prstů bohužel nedošlo, proto čtvrtou hvězdu nedám...(10.5.2014)

 • LordSnape
  *

  Nehorázná blbost! Obtloustlý asociál si chce vynahradit se čtyřicítkou na krku své adolescentní roky a tak unáší holky, spoutá je řetězem a dělá, že je balí ve svých připravených kulisách. Měla to být komedie, ale jediné, co je zde vtipné je přiblblý agent FBI, zbytek je jen trapný a nudný škvár pohybující se někde na pomezí satiry, thrilleru a totální nepovedené parodie...(22.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace