• Tomasisko

Tak to bola sracka, nepomohla tomu ani pekna (nielen tvaricka) Kim Kardashian. Uz 10 rokov cakam na dobru parodiu(28.8.2010)

• jamoje

áno vydržal som asi 6 minút.... naozaj DISASTER.....(4.9.2010)

• Ereniss

Opravdu jsem se snažila najít na tom něco vtipného. Bohužel se nepodařilo. Tohle je odpad všech odpadů, na který se nedalo dívat. K tupému konci jsem se od prostředku defakto proklikala. Trapné, fekální, zoufalé a nevtipné...(7.12.2010)

• Milano182

Strašná blbost, nesmírně trapnej "humor", ale dávám jednu hvězdičku za Guru Shitku.(6.3.2011)

• Goze

Ako mohol niekto toto natočiť ? Najhoršia paródia akú som videl ani raz som sa na tom nezasmial a to som si pozrel skoro celé 0%.(6.5.2011)

• KaAjuSshQa

Co říct...a neurazit...už po deseti minutách snad toho nejtrapnějšího humoru co sem kdy viděl má člověk chuť radši mlátit hlavou o klávesnici (naštěstí sem na tom nebyl v kině) než dál pokračovat v těch sračkách...ovšem když pomineme fakt, že scénář se pravděpodobně vymyslel kdesi v 7 ráno na konci diskotéky, máme tu krásnou ukázku jak to NEMÁ vypadat (a některé scénky jsou tak strašně debilní, až se prostě musíte pousmát)..každopádně hnus.(7.5.2011)

• Ltblue

Som rád,že som vyšiel z izby celý.(28.6.2011)

• greymon

Velká ztráta, Velká ztráta, Velká ztráta, Velká ztráta, Velká ztráta… no co dodat ODPAD!(22.10.2011)

• Char_lotte

Jednu hvězdičku za to, že jsem se, přiznávám, smála od začátku do konce a jedna za finální píseň, která tomu celému nasadila korunu. Naprosto nekřesťanská parodie snad úplně všeho, při které si říkáte, kam až tohle může zajít.(28.12.2011)

• brtko

Pohroma (disaster) to skutočne bola!!(4.7.2012)

• Leeroy3167

Pozerať len na vlastné riziko pod hrozbou doživotnej traumy, poprípade pod sedatívami alebo nejakým dobre silným matrošom...(7.7.2012)

• BisiJoker

Nemůžete koukat na tenhle film a doufat že to bude pecka....musíte do toho jít s nějnižším očekáváním a pár scén ujde. Možná je to tím že jsem ještě děťátko :)(1.8.2012)

• BradleyT

Jednim ockem jsem se koukal, z to davali v televizi a druhym ockem do monitoru. Parodie jsou fajn, ale tohle je ten nejhorsi pokus o vtipnou parodii, co jsem kdy videl - film chce byt vtipny, ale neni.(4.8.2012)

• Falstad

Teda opravdu jsem nečekal, že někdy uvidím uplné dno parodie, ale tohle to byla uplná hrůza i v rámci tohoto žánru. Strašné dialogy, ohrané hlášky, opakující se scény, hrozné kostými a navrch toho všeho uplně idiotský a nesmyslný příběh. Na druhou stranu našel jsem tam i jednu scénu, u které jsem se opravdu zasmál - "A já si říkám: Může prostá newyorská holka jako já, vymlátit duši ze zbouchnutý puberťačky, co myslíte?" + herečky, dost podobné originálu = ode mě, jako opravdového fandy Sexu ve městě, palec nahoru :-D. Dávám jednu hvězdičku - z 1/2 za scénu, o které jsem psal, z 1/2 za stále sexy Carmen Electru.(19.9.2012)

• carott

Trapné, nechutné a absolutně nevtipné....(5.2.2013)

• KKKubislav

Film který má bejt komedie ale vysoká trapnost vtipů nutí k sebevraždě.(25.4.2013)

• Londi

Tahle slátanina má velmi příhodný název, opravdu je to DISASTER. Hlavně pro diváka. Shlédnout tento snímek až do konce bylo utrpení, vůbec nechápu, že si někdo dovolil něco tak stupidního natočit. Údajně má být snímek parodií, já jsem z něj pochytila akorát tak hromadu vulgarizmů a fekálních rádoby vtipů. Tohle je opravdu odpad!(4.8.2013)

• helrohir

Názov filmu je v tomto prípade poplatný aj jeho kvalite. Disaster!(15.4.2014)

• Gadamf

Americký humor má tendenciu schádzať viac či menej do trápnosti. V tomto prípade to bolo viac VIAC než MENEJ. Okrem toho, celkovo remeselne nezvládnuté. A to mám hlúpe paródie (aj americké) rád...(2.4.2015)

• M@x.sK

Radšej by som sa nechal znásilniť neonacistickým bezdomovcom s kvasinkovou infekciou, ktorý namiesto kondómu používa žiletkový drôt, ako ešte raz pozerať toto (nebudem to ani nazývať filmom). Absolútne dno bez žiadneho humoru. Najtrápnejšia vec, akú som kedy videl a to som si už v živote pozeral aj svoje staré statusy na facebooku!!! Bez rozmýšľania je práve toto najväčšia chujovina pod slnkom.(23.12.2015)