• Malarkey

Tak nalehko jsem sjížděl ty komentáře co tady zdejší uživatelé napsali a dva z mé top dokonce dali tři hvězdičky s tím, že si rozhodně nepodají ruku s lidma co to vynáší do odpadových hnízd. Na druhou stranu jsem si řek, že proč to nezkusit, třeba se u toho člověk fakt pobaví viz. Epic Movie u kterého to skutečně jakžtakž ještě šlo, jenže u Disaster Movie opravdu nemám slov. Jestli nějaký světově uznalý žebříček tvrdí, že tohle je ten nejhorší film, který kdy vznikl, tak si s ním klidně podám ruku. Tohle je fakt sračka sraček, na které opravdu není nic vtipnýho, a to jsem tam ten vtip opravdu hledal nejlíp jak jsem mohl.(30.6.2009)

• Jamall

Uwe, zachraň nás!(26.9.2008)

• Aurius

Nechápu kohokoliv kdo dá víc jak 1*. Tohle je něco příšerného a mám pocit, že mi to vypálilo některé mozkové spojení. Tohle je totální sračka. Ed Wood hadra. Ten musí v hrobě rotovat jak lodní šroub když někdo po takové sračce řekne, že je nejhorší režisér všech dob.(27.9.2008)

• Tolf

Už len ten názov hovorí sám za seba. Dúfam, že podobné paródie už neuvidím..(3.10.2008)

• Sethlans

LOL?(20.10.2008)

• FincherD.

Jak někdo může dát tři hvězdičky a použít u toho slovo objektivní?! Chci těch devadesát minut života vrátit!!(29.12.2008)

• raxxx

Sice jsem se asi 5*zasmál ale jinak je to děs pro otrlé divlaky(kvuli těm recenzím jsem si to soslt také),jo byla to pravda!(5.1.2009)

• mimozakon

Tak táto paródia mi pripadla veľmi veľmi trápna.(5.1.2009)

• lisma

Důrazně apeluji na každého potencionálního diváka... ....neztrácejte tímto svých drahocených 90 minut života !!!!!!(3.2.2009)

• Kalidor

Sohlas se všemi debilita na N-tou(19.2.2009)

• Carlosini

Ti dva si vážně nedají pokoj :-((23.2.2009)

• Vendee

Skutečně nejhorší film, jaký jsem kdy viděla.....Ani nemá smysl na něco takového psát hodnocení. Snůška blábolů, náhodně poslepovaných trapných scének a ještě trapnějších vtipů, co ani nejsou vtipné. Když jsme šli s bratrem do kina a vybrali si právě Disaster Movie, udělali jsme tu největší chybu, jakou jen můžou udělat praví filmoví fanoušci. Sakra, proč jsme radši nešli na Zohana??!(15.3.2009)

• Methos-SK

dve za besnych cipmankov ako vtedy som odpadaval. Dost brutalne(13.4.2009)

• Skank

Doporučuji těm, kteří trpí porouchou spánku. Vyvolá kóma velice rychle a velice silné.(28.6.2009)

• cici24

nebylo to nic moc, Scary movie je lepší...asi jim dochází dech:-)))(8.7.2009)

• bittersweet

Už tím názvem chtěli asi autoři případným divákům něco naznačit… Bohužel mi to nedalo a šla na TO do kina (dodnes lituji vyhozených peněz). Nehorázná nuda a přitom trailer se tvářil celkem přívětivě. Za těch 90 min jsem se zasmála jen dvěma scénám a to evil chipmonkům a „můj přítel je model spodního prádla Calvin Klein“. Vůbec nechápu co má být vtipného na vychlastání flašky až do dna. Je TO fakt disaster.(27.1.2010)

• wray

Aby sme si rozumeli - tento film je naozaj hrozny :) Myslim ze "popularitu" tazi prave zo vsetkej negativnej kritiky - ved aj ja som si to pozrel prave preto. Trosku ma teda "mrzi" ze mu kazim skore a davam az 2 hviezdicky ale objektivne - mne sa to naozaj aspon na 2 hviezdy pacilo :) Preco to je zly film pisat nejdem, toho je dost v inych komentaroch. Napisem preco som sa na tom dobre bavil ja. 1. Je to "originalne". Originalne v tom zmysle ze to nekopiruje zauzivany scenar komedii, tvorcovia sa vobec nesnazia o nejaky dej, a vobec to neberu vazne. Herci sami vedia ze su "zli", masky a kostymy este horsie. 2. Je to "nenarocne". V skutocnosti je to len seria skecov, parodujucich ine filmy. Niektore su velmi zle, niektore zle, na niektorych som sa schuti zasmial. Podstatne vsak je ze ma to ako divaka nezatazovalo so zbytocnostami ako herecke vykony, emocie, posolstvo... Proste surovy humor (aj ked obcas trapny :). 3. Je to MadTV. Nielen ze je tam par "znamych tvari" ale aj ten humor a parodia je tomu pomerne blizka. Mam rad veci ako Robot Chicken, South Park a MadTV, takze nech uz je Disaster Movie akokolvek zly - stale stoji podla mna za pozretie. 4. Su tam sexi dievcata :) Sexi, a tupe. Ako z MTV. Ano, mozete si povedat ze kozy dobry film nerobia, ale - je to podobne ako s adult filmami. Vacsina si ich rada pozrie aj ked ich nepovazuje za umenie. 5. Niektore parodie boli ozaj vydarene a najma - neurazili ma ani ked islo v originale o moje oblubene postavy. Len nedavno som videl Juno a Juney v tomto filme sa mi pacila skoro rovnako :) Pozy, frazy, este aj jej hlas... Batmanov hlas, princezna z Enchanted... A rovnako dobre som sa bavil na ostatnych - Dr. Phil, Fox z Wanted, Hancock, Amy Winehouse. Stacilo len to ze som niektoru postavu "spoznal" a musel som sa smiat... Ked to teda zhrniem. Je to naozaj zly film. Zasluzi si byt mozno najhorsim filmom za poslednych 5 rokov. A humor je trapny. Nie je to pre kazdeho. Ale ja som sa stale pritom dobre zabavil. O dost lepsie ako pri niektorych inych "normalnych" komediach.(29.1.2010)

• Veju007

Jedna hvězdička za parodii na Muzikál ze střední, za zlý Chipmunky a za závěrečný song.(27.6.2010)

• MFZB

Zatiaľ najhoršia paródia akú som kedy videl, toto už nie že bolo trápne, toto bolo doslova úbohé. No ale, čo už, výhrou je, že to aspoň nebolo dlhé a dalo sa to vzhliadnuť bez nejakej ujmy na zdarví. Každopádne videl som už aj oveľa horšie snímky, preto hodnotím ako hodnotím...(30.7.2010)

• brasek

Dead metal v podaní Chipmunkov bolo to jediné čo ma zabavilo.(28.8.2010)

• Speedzor

Možná jsem se i 2x zasmál....(26.9.2010)