• Hellboy

Absolutní DNO! Snad v životě jsem neviděl horší film a to neříkám 10 minut po konci, ale s řádným rozmyslem. Tohle je prostě hnus, esence odpadu, zrůdnost.. nemam slov... Slepenec scének z neskutečně velkého množství filmů. Samozřejmě, že nijak nedržej dohromady, to po nich ani nechci, tak naivní nejsem, ale oni ty scénky ani nejsou zábavné..ani málo.. Hned během první půlhodinky jsem zaznamenal - 10,000 BC, křišťálovou lebku, zemi, která neni pro starý, McLovina ze Superbad, ohejbání trajektorie kulek jako ve Wanted, taneček jako z Let's Dance, monstrum z JetelovéhoPole, Hancocka a souboj mezi Juno a Carrie ze Sexu ve městě. Není to náhodou na těch 30 minut málo? A pak si tam Amy Winehouse 40 vteřin v kuse krká! neuvěřitelný..(11.9.2008)

• Taron

Naprosto upřímně říkám, že tohle je nejhorší film, jaký jsem měl kdy tu smůlu vidět. Po velice krátkém rozmýšlení dávám krásných 0%.(30.1.2013)

• kubilov

Doteď jsem měl k filmům Jasona Friedberga a Aarona Seltzera jisté omluvy, protože byly většinou docela i vtipné, což se ale Disaster Movie netýká ani omylem.(6.1.2014)

• Aeres

Vlastně to nebylo zase až tak špatné... Znám spousty filmů, co se snaží být seriozní a vypadají jako parodie. U parodie je průšvih v tom, že nejde natočit parodii na parodii, -tím pádem je film předem odsouzen k hodnocení katastrofických rozměrů...(14.4.2014)

• moriero

Všechny scény s "těhotnou" ve mně vyvolávaly dávivý reflex. A další scény se všemi ostatními Turetův syndrom. Tyhle lidi si připisuji na seznam svých nepřátel: Jason Friedberg, Aaron Seltzer, Matt Lanter, Carmen Electra, Tony Cox, Tad Hilgenbrink, Roland Kickinger, Vanessa Minnillo, Kim Kardashian, Crista Flanagan, Noah Harpster, David Born, Lauren Gottlieb, Katrina Norman, Ike Barinholtz, Valerie Wildman...Tak Carmen, už si u mě ani neškrtneš!(16.5.2015)

• vojtapepek

Ne(26.5.2015)

• MorraEddie

Kde jsou ty časy skvělých parodií s králem Nielsenem. Tohle jsou jen trapné pokusy na vyždímání peněz z peněženek dementních amerických dětí.(3.2.2016)

• Pythonator

Autory mám rád (milovníkovi parodií bohužel moc nezbude, jelikož od jiných tvůrců toho zase tak moc nevzniká), jejich filmy snáším, jsem vůči nim velmi tolerantní a většinou se jim i směju. Tohle je Sparta byla dokonce hodně povedená, ať už si říká kdo chce co chce. Disaster Movie je však jednoznačně jejich nejhorší počin. Skoro jsem se nezasmál, i když pár dobrých hlodů tam bylo. Tento film je názornou ukázkou toho, co je to skutečně nepovedená parodie a je jeden z mála, který si skutečně zaslouží odpady krutých kritiků, co se neumějí jednoduše bavit a ocenit dobře zparodované scény. Na zdejší hodnocení nehledím a čekal jsem, že i přes něho se u filmu dobře pobavím. Bohužel, tentokrát ne. A jak to mohl být dobrý film, kdyby se zaměřili více na scénář a odpustili si už konečně ty svoje trapné taneční a hudební vsuvky, které mi přijdou vtipné asi zrovna tak, jako kterýkoli stupidní popový videoklip na MTV.(31.7.2016)

• Michal99

když jsem se na to díval jako malý přišla mi to legrace ale když to vidím teď je to hrozná s*ačka.(30.4.2017)

• Scraffy

Odpad odpadov.(10.12.2017)

• Allein4

OMG!!! Jako podíval jsem se na to, ale co to bylo?!!! Už asi ani nelze natočit horčí film. Zlatej Yago, Tlustá Rosalinda a podobně proti tomuhle...(7.9.2008)

je to sice dalsi takovy brak mezi filmy,ale nasmeje se clovek u toho.navic musel semdat 5 aby tu nebyl samy odpad :)(10.9.2008)

• NaTe

Nemám slov! Můžu se vyjádřit jedině sprostě a říct, že je to jedna z největších srrračeeeek, co sem kdy viděl! Trapné "vtipy", které vás vůbec nerozesmějí a které se pořád v jednom kuse opakují. Za tu vstupenku do kina tahle "komedie", která není k smíchu, ale k pláči, opravdu nestojí. Fuj, fuj, fuj!(17.9.2008)

• Emmyvision

Hnus co mi dokázal znechutit i milovanou Juno. Nezapomenutelná scéna: Pánvičková parodie na Monstrum. Blééé.(27.9.2008)

5 * za závěrečný song !!!!To byl nářez :-)(27.10.2008)

• zawa

Tímhle filmem se jenom dokazuje, že i americká stupidita, laciní herci a a hlavně scénář, se můžou dostat zrovna k nám do kin....1% tak...(7.12.2008)

• Lucky74

Zase tak hrozné to teda není .(23.12.2008)

• Elissabet

Lituju toho...ne toho že sem se na to koukla, ale toho že sem věděla, že koukat nemám a stejně sem se koukla. Opravdu hovadina nejvyšší úrovně, jak může někdo natočit takovou kravinu? Mě normálně stál rozum nad vším tím ničím. Absolutně žádná návaznost, žádný děj, žádné mega vtipy ani hlášky, žádná podobnost s katastrofickými filmy. To mi přišlo jako parodie na nic, a že já mám parodie celkem v oblibě, ale už to stojí za nic. Jako celkem sem se ještě smála u toho konce, ale to už bylo ze zoufalství, já se totiž úplně potřebovala něčemu zasmát :D Ale tu hvězdičku dal musím...prostě "Já jsem Beowulf"...(28.12.2008)

• Insomniac

Chcel som si to pozrieť už len kôli tomu hodnoteniu, čo to tu má, ale.... Vydržal som asi 21 minút - toť vše. Stratil som 21 minút zo svojho krásneho života...:)(6.1.2009)

• oceanic6

Spleť splaškov, hnoja, sračiek a iných hmôt , ktoré nájdete v kanáloch!(12.1.2009)

• koff

Nejhorší je, že jsem to byl já, kdo se u toho cítil trapně. Film bych jinak shrnul jedním slovem. Malá nápověda - to slovo se ukrývá v názvu filmu.(26.1.2009)