Disaster Movie

• USA Disaster Movie (více)

james11

Když jsem viděl hodnocení tohohle filmu, myslel jsem si, že už tolik lidí nemá smysl pro humor a nedokáže se pořádně zasmát... Ale když jsem shédl tuhle "komedii" nevěřil jsem vlastním očím. Myslím, že snad jedné scéně jsem se opravdu zasmál. Většina vtipů jsou velmy předpokládané nebo opravdu nechutné. Tu jednu hvězdičku dávám jen za soundtrack, který se mi docela líbil a za krásné Carmen Electra a Vanessa Minnillo. ()

Tomulka odpad!

No to jsou fakt vyhozený prachy. Film (pokud se to tak dá nazvat) jsem viděl asi 5-10minut pak jsem to musel vypnout. DVD jsem zlomil a vyhodil. ()

schindler odpad!

Až neskutečně negativní hodnocení mě přinutilo vypláznout 49kč za toto dvd, inu i špatná reklama je reklama. Takže vkládám disk do přehrávače, přetrpím těch 90 minut a vynáším verdikt, chvilka napětí. ANO, FILM DISASTER MOVIE JE PO VŠECH SMĚRECH VELICE, ALE VELICE ŠPATNÝ FILM !!!!!! ()

fandula

Tak tohle je hodně moc slabá parodie.Zasmál jsem se jednou.Snad už to neuvidim.Lituji že jsem za to utratil 49 Kč když to bylo na novinových stáncích. ()

Medic.Droid odpad!

Naprosto idiotský film pro vydlabané pubertácké palice. Nedokážu si představit, že by se to líbilo někomu staršímu než 16let. ()

Priest odpad!

...čekal jsem asi o dost víc. Nápad byl možná dobrý ale výsledek je takový jaký je. Katastrofální. ()

sidthekid odpad!

Do kina jsem nešel s velkým očekáváním...ale co jsem viděl mě úplně rozsekalo. Něco tak tupého a přízemního jsem dlouho neviděl. Lidé nadávají na blbosti tipu Hannah Montana, HSM atd. ale tato parodie na všechny ty blbosti je mnohem větší zlo. Přemýšlel, že bych dal jednu hvězdu za fuckuvanou píseň, ale i ta mě v půlce přestala bavit. ()

Loganberry odpad!

Opravdu nechápu, jaké hnutí mysli mě přimělo si tenhle "dechberoucí" výblitek stáhnout a sledovat až do konce. Omlouvám se ti disku D, omlouvám se ti, monitore, opravdu a zcela ze srdce je mi to líto. Teď půjdu do svého pokoje a budu o tom přemýšlet. ()

Killaz odpad!

Parodiím už dávno odzvonilo a tohle je důkaz, že po Scary Movie 3 už se na všecky parodie měli vykáknout. ()

tcheque odpad!

Tak tenhle film byl opravdu distaster, něco strašného... Něco takového bych možná napsala tak v deseti letech. Prosím, nikdo se na něj nedívejte,o((( ()

Pharao20 odpad!

Keby sa ma niekto spýtal na najhorší film aký som kedy v živote videl odpoveď by bola jasná...Zaujímalo by ma s akými predstavami tvorcovia išli do výroby Disaster movie, lebo ak čakali s takou volovinou úspech, tak nemohli byť normálni.Mám síce rád bláznivé paródie typu Scary movie ale toto je úplne hrozné ..Film sa snaží parodovať kopec starých najmä katastrofických filmov ale výsledok je tak trápny a úbohý že dvd s týmto filmom čo som kúpil v stánku je osožné maximálne ako podložka pod poháre s pivom ()

PlayGirlX

Opravdová disaster.Trapnými a naprosto přehnanými fórky je celých 90 minut absolutně „prošpikovaných“. Zasmála jsem se jen u jediné scény, a to u té s Chipmunky. Jednu hvězdičku si zaslouží za odvahu s něčím takovým vyjít na světlo světa filmového showbusinessu. ()

Zlaté maliny rozdány

Zlaté maliny rozdány