• Hakha

Naprosto nevtipná ubohost, která nemá ani hlavu ani patu. Nic jiného než odpad! si nezaslouží...(19.11.2009)

• Carol Pifková

Tak aspoň za tú Hannah Smotanu.(13.2.2013)

• Rembrant

Ohavnost. Sranda se nám z komedie nějak vytratila a zbyla jen trapnost a ubohost.(28.5.2013)

• 2-Xtreme

Prečo som to pozeral?(27.12.2008)

• Hromino

Nepopírám, že jsem se nezasmál. Dalo by se říct, že jsem se smál po celou dobu... Ale s tím rozdílem, že jsem se smál té trapnosti.(4.10.2009)

• Sobis87

Tvůrci se asi místo psaní scénáře jen vykadili na stoh papírů a pak podle toho natáčeli, protože jinak si to prostě nedokážu vysvětlit. Hnus!(21.12.2008)

Režisérské duo Friedberg/Seltzer jsou specialisté na parodie a jejich styl mně velmi sedí. I tentokrát s kulometnou kadencí chrlí jeden vtip za druhým a ušetřen nezůstane žádný z posledních hitů - odnese to např. 10 000 B.C., a to hned v samotném úvodu, a pak už to jde ráz naráz, celebrita ne-celebrita a tvůrci se trefují do jejich nemožných hvězdných manýrů hodně hustě. Amy Winehouse, Justin Timberlake, Indiana Jones a tajemství křišťálové lebky, Jessica Simpson, Muzikál ze střední, Hanna Montana, Hulk, Iron Man, Batman, Čipmánci, Beowulf, Tahle země není pro starý, Juno, Letopisy Narnie a princ Kaspian, Superbad, Twister....a tak bych mohl pokračovat donekonečna, to slíznou jak nikdy a upřímně jim to přeji. protože jsem se nad tou směsicí dokonalých, trefných, hrubozrnných i nechutných a trapných gagů bavil. Můžu prohlásit, že šílená režisérská dvojka Seltzer/Friedberg u mě opět naplno zabodovala. A tím pádem se pro mě stávají králi parodie.(22.3.2009)

• Fingon

Disaster movie je vskutku katastrofální... ale jestli je to nejhorší film, který jste kdy viděli, tak jste neviděli nic. Velice mě pobavily scénky s "holkami" ze Sexu ve městě.(15.5.2009)

• topr harley

Horší než kterákoli parodie co jsem kdy viděl. Jediné co mě na tenhle film nalákalo bylo, že na DVD obalu bylo napsané, že na filmu spolupracovali tvůrci Scary Movie. Takže jsem do toho šel s tím, že se skvěle pobavím. Místo toho jsem dostal nudou, místy pro mě dost nechutnou parodii sama sebe.(10.9.2011)

Z nejakého mne zatiaľ neznámeho dôvodu sa mi takéto filmy páčia. Žeby za to mohla nejaká génová deformácia pri mojom počatí?(18.4.2009)

• Sonnery

Film začíná rovnou tím nejvtipnějším - plakátem. Zbytek je tak děsivě nudný a trapný, že když jsem se potom podíval na bílou zeď dostal jsem záchvat smíchu.(4.5.2009)

• swamp

Myslím, že až se na Zemi bude řítit nějaká přírodní (nebo vesmírná) katastrofa, bude stačit natáhnout plátno a promítnout jí (katastrofě) tohle - rozhodně ji to zničí..(5.1.2011)

• AGAMENON

Jaj to byla pi*ovina, ale koukat se na to dalo.(12.9.2009)

• darkrobyk

,,Promiňte, praskla mi plodová voda!"..... prasárna, vedle které je Saló esteticky vytříbeným filmem. Takovej hnus, velebnosti, du blejt. Trochu vtipná je poslední skladba - kdo spí s kým, ale na jednu hvězdu nakonec nestačí....(29.8.2010)

• Tomco

Škoda slov. Suck my placenta hovorí samo za seba :). Hnoj medzi nefilmami.(23.2.2009)

• Socraates

Tak tohle snad ani neni možný ....... Ubohost a trapnost. Tvůrce zavřít v Rakousku do sklepa!(21.6.2009)

• Hedka

Stačilo päť minút. Absolutne nepozerateľné!(28.8.2010)

• Campbell

odpad! či 5*? Tohle je fakt děsnej film ale prostě jsem se díky demencí tvůrců naprosto smál. Tvůrci se snažily nacpat do filmu všechny novější blockbustery ale bohužel většina je děsně nevtipných a špatných. Film je špatný jako celek ale u něčeho jsem se i zasmál. Vampires suck je prakticky jen o Shitlingu a je zábavný. Takže je to takový důkaz že parodie mají být o jednom filmu.(10.8.2010)

• Kothy

U tohohle filmu opravdu není, co vypíchnout. Asi je to pokus o nejtrapnější film všech dob. Děj vůbec nedává smysl. Napočítal jsem asi 30 parodií. Někdy se to střídá tak rychle, že to sotva stihnete postřehnout. A občas se tam i zpívá.(2.2.2013)

• Pedestrian

Lepší než předchozí tvůrčí počin pánů Friedberga a Seltzera Meet the Spartans. Takže nakonec spokojenost a hezkých -10 %. I love you. I like you too.(22.12.2008)

• SeBig

větší blbost snad ani natočit nemohli(27.6.2010)

1 2 3 4 5 6 9 18 26 34