• Hellboy

Absolutní DNO! Snad v životě jsem neviděl horší film a to neříkám 10 minut po konci, ale s řádným rozmyslem. Tohle je prostě hnus, esence odpadu, zrůdnost.. nemam slov... Slepenec scének z neskutečně velkého množství filmů. Samozřejmě, že nijak nedržej dohromady, to po nich ani nechci, tak naivní nejsem, ale oni ty scénky ani nejsou zábavné..ani málo.. Hned během první půlhodinky jsem zaznamenal - 10,000 BC, křišťálovou lebku, zemi, která neni pro starý, McLovina ze Superbad, ohejbání trajektorie kulek jako ve Wanted, taneček jako z Let's Dance, monstrum z JetelovéhoPole, Hancocka a souboj mezi Juno a Carrie ze Sexu ve městě. Není to náhodou na těch 30 minut málo? A pak si tam Amy Winehouse 40 vteřin v kuse krká! neuvěřitelný..(11.9.2008)

• Zackk

trapné, trapné a znovu trapné! kdyby Leslie Nielsen viděl co se stalo z původních vtipných parodií, podruhé by zemřel!(29.9.2012)

• JARDAHONDA

Film s absolutně nulovým nábojem, hromadou nesmyslů a celkovým nevkusem. Závěr = 0 %(18.11.2012)

• eaglestar

Patrně jsem kdysi špatně pochopil co je to hardcore anal porno, ballbusting a ballstretching. Ano, toto všechno vám snímek nabídne, sice ne fyzicky, ale po shlédnutí tohoto filmu budete mít asi hodně podobné pocity, jako po výše uvedeném (pokud se vám to však líbí...). Po stránce estetické: hraje tam sice Carmen Electra, ale zase je tam víc achondroplastiků než v Angelice a sexy kříženkyně to fuckt nezachrání. Kdyby jen existovalo hodnocení nižší než odpad, je tahle otřesnost prvním kandidátem. Některé fóry bych po enormní konzumaci piva, vodky, rumu a zelené možná použil na toaletě v zaplivané čtverce a asi by se jim ožralá skvadra mých kamarádů, kteří by zvraceli a zárověň prováděli urinaci (případně defekaci, aniž by o ní věděli), patrně zasmála, ale ve filmu jsou i ucházející vtipy zcela nevtipné. V žaludku mám teď takový divný pocit, jako když vypijete českou whisky, polské pivo nebo když sníte anglickou snídani. Ale, jsem větší hrdina než Meresjev, dodíval jsem se až do konce! (Ne toto není možné, asi se mi to jen zdálo, ne, ne, já se na ten film nedíval, mamííííííí!!!!!)(28.12.2012)

• bobeczech

Změť nejvypatlanějších odporností, které kdy člověk dokázal nablít do scénáře a pak to svinstvo ještě rozmazat po držkách divákům.(30.12.2012)

• ronaldmekdon

Byl to ten film s písničkou "I'm fucking / dating Matt Damon" ?? Tyhle disaster/doják/tupíři parodie mi totálně splývají, všechny jsou zoufale nevtipné a není na nich nic, co by zaujalo (až na tuhle písničku, ale jak vidíte, už si taky moc nepamatuju kde to bylo :D..). Nic s čím by se dal dobře zabít čas.(2.1.2013)

• filmuska94

90 minút naprostých sračiek !!(29.3.2013)

• DarthHuzeCZ

Typická ukázka toho, jak nedělat filmy. Vtipy tak vynucené, že na to koukáte a říkáte si: "proboha, co jsem to zase pustil?" Pokud jste to neviděli, zde je malá rada: NEKOUKEJTE NA TO, ZACHRAŇTE SI ŽIVOT!!!(31.5.2013)

• hypperbola

Dávám odpad za to, protože to byl opravdu odpad, ale on to byl záměr, takže svým způsobem jde o skvělé dílo!(3.6.2013)

• supec

1 hviezdička za ending song.(21.8.2013)

• Misan1993

Opět se přikláním k jedné hvězdě za trapnost.(23.10.2013)

• jeany23

Dobrotivý bože, proč??? Proč se z parodií stávají takové zhovadilosti? Jediné, co se dalo zkousnout, byli Justin Timberlake, Chipmunkové, a závěrečná písnička. Za to dávám hvězdičku, ale to ostatní kolem byla krávovina a debilita první třídy. Kam se podělo kouzlo třeba takových Žhavých výstřelů? I Scary Movie proti tomuto působí jako mistrovské veledílo.(26.12.2013)

• Fredy

Jeden z těch filmů co za nic nestojí, furt jen horší a horší, snad jen párkrát pobaví ale jinak děsná hrůza.(28.2.2014)

• Danny71

Disaster Movie byla opravdová Disaster. Myslela jsem, že půjde v celkem dobrých šlépějích od Epic Movie nebo Meet the Spartans, ale bohužel tom tak nebylo. Jediné, co se mi ve filmu líbilo byly ty parodované postavy a ani ty nebyly vždycky vtipné. Jediná část, kdy jsem se opravdu bavila bylo posledních pár minut na konci, kdy se tam zpívalo kdo s kým ... To bylo jediné, co mě pobavilo. Na 90minutový film dost málo(16.5.2014)

• Frosty_CZ

tak jeden dva vtipy se tam najdou... a v porovnání s mými odpady TVHovna, Ulice, Zahrada tak si myslím, že filmu docela i křivdím..(14.7.2014)

• NoNameCZ

Čekal jsem více, ale nakonec z toho vylezla taková trapná parodie na Scary Movie.(17.7.2014)

• Archangel_P

Předem lituji toho, že slovo, které napíšu není jen samolibý vulgarismus, ale něco, čím lze jednoduše popsat celý snímek - SRAČKA. Dívat se hodinu a půl na "film", který nemá nic společného s žánrem komedie, ale bohužel ani s něčím, co lze označit jako "film". Autoři mají takovou neskutečnou drzost, že si tyto krajně odpudivé vyzvrácené plazmatické sračky dovolí nazvat filmem, pravděpodobně jen z toho důvodu, aby si mohli do svého tlejícího deníčku odškrtnout kolonku "komedie". Podle komentářů jsem si myslel, že je film trošku podceňovaný, že tak hrozné to nebude, ale šeredně jsem se mýlil. Celý film je totálně o hovně, nic u čeho bych se aspoň pousmál, ale jen jsem nevěřícně odvracel zrak na spolusedící s výrazem, ze kterého šlo údajně velice jednoduše pochopit, že jako všichni ostatní také nevěřím tomu, že tuto p**ovinu skutečně někdo natočil a ještě hůř - že ji i někdo vypustil do světa! Je to heterogenní slátanina všech nechutných tělních tekutin včetně trávenin a černé žluči, které se režisérům ve správný okamžik podařilo dostat na jedno místo. Pana Friedberga a Seltzera bych za tento úžasný počin nakopal do prdele, nacpal jim tam hrábě (tou stranou na hrabání) a jako výstrahu pro ostatní, které by něco podobného napadlo natočit, demonstrativně popravil. Kdyby se hodnotil film, který je nejvíce na hovno, má u mě tento kousek minimálně 100 %. Tady to inverzně bohužel nejde, tak dávám odpad a nastavuji nejvyšší hranici, které u mě tento film dosáhl - 0 %.(11.8.2014)

• Falle

Tohle vážně nefunguje a to mi většinou pubertální parodie nevadí. Jedna hvězda za závěrečný fuck song.(13.8.2014)

• Pettr450

Jak někdo muže "vytvořit" něco... takového ? Vždyť to ani není film, to je slátanina všech filmů kteří scénáristi viděli,dostali z nich noční můry a chtěli se s nimi pochlubit. Nějak jinak si to nedokážu představit. Ale "odpad" tomu stejně nedokážu dát.(31.8.2014)

• JimWalker007

Asi môj prvý odpad na tomto webe. A bez výčitiek svedomia...(27.9.2014)

• Mountain

Je neuvěřitelné, co občas vzniká za díla. Toto se vymyká zdravému rozumu. Ani se vlastně nejedná o film, jelikož se zde nevyskytuje téměř žádný příběh. Celé to je jen sled scének, kde se tvůrci snaží parodovat za každou cenu a je jim úplně jedno, že nic z toho, co se děje, nedává smysl. Vrší jen známé filmy (nebo spíše postavy z filmů) na jednu hromadu, aniž by to měli jakkoliv uspořádané. Vůbec jim nepřišlo trapný, že parodují "Jumpera" a během pár vteřin se snaží zesměšnit "Letopisy Narnie". Je to prostě hnus, který nejde doporučit nikomu, jehož IQ přesahuje hranici 80 bodů. Udivuje mě, kde se na takový hnůj vzaly peníze. Tohle není film, ale jen drzá urážka filmového řemesla, za kterou bych jejich tvůrce pověsila (za jakoukoliv bolestivou část těla) do průvanu. Jediné, za co tvůrce chválím je to, že svůj výtvor ohodnotili už v názvu. Vážně to je KATASTROFA!!!(4.12.2014)

1 9 18 26 30 31 32 33 34