Komentáře uživatelů k filmu (673)

 • Mountain
  odpad!

  Je neuvěřitelné, co občas vzniká za díla. Toto se vymyká zdravému rozumu. Ani se vlastně nejedná o film, jelikož se zde nevyskytuje téměř žádný příběh. Celé to je jen sled scének, kde se tvůrci snaží parodovat za každou cenu a je jim úplně jedno, že nic z toho, co se děje, nedává smysl. Vrší jen známé filmy (nebo spíše postavy z filmů) na jednu hromadu, aniž by to měli jakkoliv uspořádané. Vůbec jim nepřišlo trapný, že parodují "Jumpera" a během pár vteřin se snaží zesměšnit "Letopisy Narnie". Je to prostě hnus, který nejde doporučit nikomu, jehož IQ přesahuje hranici 80 bodů. Udivuje mě, kde se na takový hnůj vzaly peníze. Tohle není film, ale jen drzá urážka filmového řemesla, za kterou bych jejich tvůrce pověsila (za jakoukoliv bolestivou část těla) do průvanu. Jediné, za co tvůrce chválím je to, že svůj výtvor ohodnotili už v názvu. Vážně to je KATASTROFA!!!(4.12.2014)

 • Fixa
  odpad!

  Snažil jsem se, já se opravdu snažil, ale dlouho jsem nevydržel. Něco tak trapně trapnýho a o ničem už jsem dlouho neviděl. Bleeeeeeeeeeee(11.12.2014)

 • xmarco
  odpad!

  Nemohol som spat tak som sa s miskou arasidov a posilneny otrasnymi recenziami rozhodol ze na tomto filme najdem nieco dobre a pozriem ho dokonca. Po skonceni som uvazoval nad jednou hviezdickou aspon za arasidy ale minuly sa skor nez film skoncil /stastne to orechy/ preto hodnotim ako hnoj, toto sa ani len odpadom neda nazvat...(25.1.2015)

 • krejciitomas
  *

  Amy Winehouse jako šavlozubá tygřice ujíždící na benzínu? To snad nikdo nemůže a nesmí myslet vážně(15.2.2015)

 • HarveyS
  *

  Jedna hviezda za batmanovu scenu.(17.2.2015)

 • Masinfira
  odpad!

  No tak bohužel jsem se nejdřív podíval na film a potom sem. Moje chyba... zbytečné popisovat, co už udělalo tolik jiných. Jediné co mě udivuje je, že to je aktuálně 45. nejhorší film.. co těch 44 před ním? Ach.(29.3.2015)

 • etanol
  ***

  Sem tam to byla řiť.(1.4.2015)

 • MichalHavros
  odpad!

  nápad dobrý, sestavení strašné.(24.5.2015)

 • bubakkk
  *****

  Je to hrozná splácánina,ale pobavilo mě to. Tady ty ulítlé parodie zbožňuji.(15.2.2016)

 • J.Trinity
  odpad!

  Jestli tohle vydržel někdo dokonce, tak má dosti silnej žaludek.(26.9.2016)

 • MichalCZ30
  *

  Jedna hvězda jen kvůli obsazení filipínky Vannesy Minnillo. Za tu půl hvězdy. Druhou polovinu klobrc dolů za jedno zasmání se za celou rádoby komediální parodii, ale už si nepamatuju, kde to bylo a čemu jsem se vlastně zasmál. Jakožto kameramanovi mi tenhle snímek přináší naději, že ještě někde najdu sponzora na film, když ho našel tenhle es há hit. Věřte, nevěřte - dodíval jsem to do konce. Manželka odpadla po 20 minutách a teď sladce spí, snad se jí nezdá o křišťálový lebce...(16.4.2018)

 • tyzmrde
  **

  FILM MÁ POCTIVÝCH 15%(16.9.2018)

 • Eliott
  odpad!

  Film jsem viděl asi jako puberťák a přesto jsem se snad ani jednou u filmu nezasmál a hned jsem poznal, že je to naprosté zoufalství. Nedám ani jednu hvězdu a po letech co jsem viděl všelijaké druhy parodií, tak mohu s naprostou jistotou říci, že tahle byla ze všech nejhorší.(11.10.2018)

1 9 18 26 31 32 33 34 následující >>
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace