• Hellboy

Absolutní DNO! Snad v životě jsem neviděl horší film a to neříkám 10 minut po konci, ale s řádným rozmyslem. Tohle je prostě hnus, esence odpadu, zrůdnost.. nemam slov... Slepenec scének z neskutečně velkého množství filmů. Samozřejmě, že nijak nedržej dohromady, to po nich ani nechci, tak naivní nejsem, ale oni ty scénky ani nejsou zábavné..ani málo.. Hned během první půlhodinky jsem zaznamenal - 10,000 BC, křišťálovou lebku, zemi, která neni pro starý, McLovina ze Superbad, ohejbání trajektorie kulek jako ve Wanted, taneček jako z Let's Dance, monstrum z JetelovéhoPole, Hancocka a souboj mezi Juno a Carrie ze Sexu ve městě. Není to náhodou na těch 30 minut málo? A pak si tam Amy Winehouse 40 vteřin v kuse krká! neuvěřitelný..(11.9.2008)

• Mountain

Je neuvěřitelné, co občas vzniká za díla. Toto se vymyká zdravému rozumu. Ani se vlastně nejedná o film, jelikož se zde nevyskytuje téměř žádný příběh. Celé to je jen sled scének, kde se tvůrci snaží parodovat za každou cenu a je jim úplně jedno, že nic z toho, co se děje, nedává smysl. Vrší jen známé filmy (nebo spíše postavy z filmů) na jednu hromadu, aniž by to měli jakkoliv uspořádané. Vůbec jim nepřišlo trapný, že parodují "Jumpera" a během pár vteřin se snaží zesměšnit "Letopisy Narnie". Je to prostě hnus, který nejde doporučit nikomu, jehož IQ přesahuje hranici 80 bodů. Udivuje mě, kde se na takový hnůj vzaly peníze. Tohle není film, ale jen drzá urážka filmového řemesla, za kterou bych jejich tvůrce pověsila (za jakoukoliv bolestivou část těla) do průvanu. Jediné, za co tvůrce chválím je to, že svůj výtvor ohodnotili už v názvu. Vážně to je KATASTROFA!!!(4.12.2014)

• Fixa

Snažil jsem se, já se opravdu snažil, ale dlouho jsem nevydržel. Něco tak trapně trapnýho a o ničem už jsem dlouho neviděl. Bleeeeeeeeeeee(11.12.2014)

• xmarco

Nemohol som spat tak som sa s miskou arasidov a posilneny otrasnymi recenziami rozhodol ze na tomto filme najdem nieco dobre a pozriem ho dokonca. Po skonceni som uvazoval nad jednou hviezdickou aspon za arasidy ale minuly sa skor nez film skoncil /stastne to orechy/ preto hodnotim ako hnoj, toto sa ani len odpadom neda nazvat...(25.1.2015)

• krejciitomas

Amy Winehouse jako šavlozubá tygřice ujíždící na benzínu? To snad nikdo nemůže a nesmí myslet vážně(15.2.2015)

• HarveyS

Jedna hviezda za batmanovu scenu.(17.2.2015)

• Masinfira

No tak bohužel jsem se nejdřív podíval na film a potom sem. Moje chyba... zbytečné popisovat, co už udělalo tolik jiných. Jediné co mě udivuje je, že to je aktuálně 45. nejhorší film.. co těch 44 před ním? Ach.(29.3.2015)

Sem tam to byla řiť.(1.4.2015)

• MichalHavros

nápad dobrý, sestavení strašné.(24.5.2015)

Je to hrozná splácánina,ale pobavilo mě to. Tady ty ulítlé parodie zbožňuji.(15.2.2016)

• J.Trinity

Jestli tohle vydržel někdo dokonce, tak má dosti silnej žaludek.(26.9.2016)

• MichalCZ30

Jedna hvězda jen kvůli obsazení filipínky Vannesy Minnillo. Za tu půl hvězdy. Druhou polovinu klobrc dolů za jedno zasmání se za celou rádoby komediální parodii, ale už si nepamatuju, kde to bylo a čemu jsem se vlastně zasmál. Jakožto kameramanovi mi tenhle snímek přináší naději, že ještě někde najdu sponzora na film, když ho našel tenhle es há hit. Věřte, nevěřte - dodíval jsem to do konce. Manželka odpadla po 20 minutách a teď sladce spí, snad se jí nezdá o křišťálový lebce...(16.4.2018)

• tyzmrde

FILM MÁ POCTIVÝCH 15%(16.9.2018)

• Eliott

Film jsem viděl asi jako puberťák a přesto jsem se snad ani jednou u filmu nezasmál a hned jsem poznal, že je to naprosté zoufalství. Nedám ani jednu hvězdu a po letech co jsem viděl všelijaké druhy parodií, tak mohu s naprostou jistotou říci, že tahle byla ze všech nejhorší.(11.10.2018)

1 9 18 26 31 32 33 34 následující >>