• Bluntman

Přežil jsem to!(30.11.2008)

• Fixa

Snažil jsem se, já se opravdu snažil, ale dlouho jsem nevydržel. Něco tak trapně trapnýho a o ničem už jsem dlouho neviděl. Bleeeeeeeeeeee(11.12.2014)

• xmarco

Nemohol som spat tak som sa s miskou arasidov a posilneny otrasnymi recenziami rozhodol ze na tomto filme najdem nieco dobre a pozriem ho dokonca. Po skonceni som uvazoval nad jednou hviezdickou aspon za arasidy ale minuly sa skor nez film skoncil /stastne to orechy/ preto hodnotim ako hnoj, toto sa ani len odpadom neda nazvat...(25.1.2015)

• krejciitomas

Amy Winehouse jako šavlozubá tygřice ujíždící na benzínu? To snad nikdo nemůže a nesmí myslet vážně(15.2.2015)

• HarveyS

Jedna hviezda za batmanovu scenu.(17.2.2015)

• Masinfira

No tak bohužel jsem se nejdřív podíval na film a potom sem. Moje chyba... zbytečné popisovat, co už udělalo tolik jiných. Jediné co mě udivuje je, že to je aktuálně 45. nejhorší film.. co těch 44 před ním? Ach.(29.3.2015)

Sem tam to byla řiť.(1.4.2015)

• MichalHavros

nápad dobrý, sestavení strašné.(24.5.2015)

Je to hrozná splácánina,ale pobavilo mě to. Tady ty ulítlé parodie zbožňuji.(15.2.2016)

• J.Trinity

Jestli tohle vydržel někdo dokonce, tak má dosti silnej žaludek.(26.9.2016)

• MichalCZ30

Jedna hvězda jen kvůli obsazení filipínky Vannesy Minnillo. Za tu půl hvězdy. Druhou polovinu klobrc dolů za jedno zasmání se za celou rádoby komediální parodii, ale už si nepamatuju, kde to bylo a čemu jsem se vlastně zasmál. Jakožto kameramanovi mi tenhle snímek přináší naději, že ještě někde najdu sponzora na film, když ho našel tenhle es há hit. Věřte, nevěřte - dodíval jsem to do konce. Manželka odpadla po 20 minutách a teď sladce spí, snad se jí nezdá o křišťálový lebce...(16.4.2018)

• tyzmrde

FILM MÁ POCTIVÝCH 15%(16.9.2018)

• Eliott

Film jsem viděl asi jako puberťák a přesto jsem se snad ani jednou u filmu nezasmál a hned jsem poznal, že je to naprosté zoufalství. Nedám ani jednu hvězdu a po letech co jsem viděl všelijaké druhy parodií, tak mohu s naprostou jistotou říci, že tahle byla ze všech nejhorší.(11.10.2018)

1 9 18 26 31 32 33 34 následující >>