Disaster Movie

• USA Disaster Movie (více)

silentname odpad!

Čo viac dodať k tomuto filmu, čo už všetci nepovedali? Jason Friedberg a Aaron Seltzer sú proste ekvivalentom najhorších režisérov, scenáristov a producentov filmovej histórie a najväčší trest pre nich by bol nechať ich pozerať ich vlastné filmy. A ani sa nesnažte mi hovoriť, že je to predsa paródia a treba to tak brať! Ani náhodou. Existujú skvelé satiry a paródie ako napríklad Spaceballs. Toto nie je vtipné, nemá to chuť, miestami je to kruté a nechutné, absolútne bez inšpirácie... toto je fakt najhorší film,ktorý som kedy videl, a myslím si, že ani ako zhúlený by som na tom nič vtipné a komické nenašiel. Strieľa to vtipy naverímboha a ani jeden nefunguje. ANI JEDEN!!! Nie je ospravedlnenie pre tento film. Je to hnus, grc, odpad a všetko v jednom. Pre všetko na svete ľudia... NEPOZERAJTE TENTO FILM!! Hodnotenie: F V osobnom TOP 11 filmov, ktoré nenávidím absolútne najviac sa umiestnil na 1. mieste ()

Pedestrian odpad!

Lepší než předchozí tvůrčí počin pánů Friedberga a Seltzera Meet the Spartans. Takže nakonec spokojenost a hezkých -10 %. I love you. I like you too. ()

korbitch22

dvojice friedberg a seltzer by si zasloužila pomalou a bolestivou smrt.stejně tak carmen electra.dej te jí někdo bůra ať už táhne do prdele. ()

Chrustyn odpad!

Je neuvěřitelné co občas vzniká za díla. Toto se vymyká zdravému rozumu. Ani se vlastně nejedná o film, jelikož se zde nevyskytuje téměř žádný příběh. Celé to je jen sled scének, kde se tvůrci snaží parodovat za každou cenu a je jim úplně jedno, že nic z toho co se děje nedává smysl. Vrší jen známé filmy (nebo spíše postavy z filmů) na jednu hromadu, aniž by to měli jakkoliv uspořádané. Vůbec jim nepřišlo trapný, že parodují "Jumpera" a během pár vteřin se snaží zesměšnit "Letopisy Narnie". Je to prostě hnus, který nejde doporučit nikomu jehož IQ přesahuje hranici 80 bodů. Udivuje mě, kde se na takový hnůj vzali peníze. Tohle není film ale jen drzá urážka filmového řemesla, za kterou bych jejich tvůrce pověsil (za jakoukoliv bolestivou část těla) do průvanu. Jediné za co tvůrce chválím je to, že svůj výtvor ohodnotili už v názvu. Vážně to je KATASTROFA!!!!!!!!!!! PS: napočítal jsem 28 filmů, z nichž žádný nebyl parodován ani podprůměrně. ()

Stanislaus odpad!

Nejhorší parodie, kterou jsem kdy viděl, a že jsem jich viděl už dost. Trapné a ubohé vtípky, nesympatičtí herci a naprosto laciné ztvárnění (viz krvelační čipmankové či otřesná promenáda superhrdinů). Tato parodie dělá ostudu svému žánru. ()

honajz odpad!

To nemá ani smysl komentovat... --- Jeden z nejhorších filmů své doby... Ano, i tak se dá udělat reklama "filmu", který je skutečně strašný, ale pro svou pověst velice vyhledávaný... Chcete být slavní? Natočte totální blábol a buďte drzí a tvrďte, že je to geniální dílo, které každý musí vidět. Nějaký blbec producent už vám na to skočí a propašuje to do kin. Pak si udělejte reklamu na tom, že jde o nejpitomější film století a lidi ho budou stahovat, kupovat, jen aby se sami přesvědčili a mohli různé diskuzní stránky zahltit svými názory. Ano, takhle se dělá dnes "film". Uwe Boll by mohl vyprávět. Všichni staří filmaři včetně Buňuela, Felliniho, Tarkovského, na to prostě šli blbě, když měli potřebu něco sdělovat. A teď vážně. Disaster Movie je skutečně strašný film. A to dokonce strašný tak, že není směšný a roztomilý ani svou strašností, jako třeba některé italské sci-fi horory. A to té hrůzostrašnosti přispěl i neuvěřitelně stupidní český dabing. Dabing je příšerný, protože používá anglické výrazy tam, kde český divák netuší, oč jde. Pusťte si titulky, které jsou v tomto ohledu dokonalé, takže "woofed" překládají jako "zvlknut" a místo neznámých postaviček amerického seriálu využije českých Pata a Mata. Samotný film je sledem zoufale nevtipných, nevypointovaných scének, kde se sami stydíte za ty lidi na plátně, jak trapně se chovají a přehrávají jak na studentském večírku poté, co se aspoň trochu sjeli. Pro ně to může být zábavné, možná i pro lidi, co se na film dívají sjetí, ale pro zbytek lidstva jde o trapárny nejkrutějšího kalibru. Nastartuje to celé čtyři minuty říhající Amy Whinehouse (proboha, proč?!), pračlověk v mamutím hovnu, a pak to jede - objeví se nikoliv parodie, ale jakési amatérské citace filmů 10 000 BC, Superbad, Juno, Wanted, No Country for Old Men, Indiana Jones 4, High School Musical, Cloverfield, Step Up 2, Hancock, Sex in the City, Zohan, Jumper, Narnia - Prince Caspian, Enchanted, Iron Man, Hellboy, The Incredible Hulk, Alvin and the Chipmunks, The Dark Knight, Speed Racer, Beowulf, Kung Fu Panda, The Love Guru... Přičemž jde o citace ve stylu - objeví se Iron Man a spadne na něho kráva, objeví se Hulk, spadne na něho kráva, objeví se Hellboy, spadnou na něho dvě krávy, Batman zahraje na kytaru a odtáhne ho auto, Hancock vyskočí z lavičky a praští se o lampu, zakrslý Indiana Jones skočí do větráku, Jumper skočí holce pod sukně a pak princi Kaspianovi na meč - ó, jak vtipné, viďte? A to se tu ještě najdou "parodie" na Justina Timberlakea, Michaela Jacksona a jeho lásku ke zvířátkům a dětem (není to už totálně vyčpělé?), Dr. Philla a další, u nás široké veřejnosti neznámé osobnosti (třeba Miley Cyrus známější spíš jako Hannah Montana). Nu a děj? Kluk má zlý sen o křišťálové lebce (mimojiné), probudí se, holka se s ním rozejde, má večírek, kde různí lidé říkají a dělají různé trapárny, co mají být vtipné, na město začnou padat meteory, kluk s kámošem, z kanálu vylezlou feťáckou princeznou a s těhotnou Juno běhají splašeně po městě, nakopou holky ze Sexu ve městě, potkají výše zmíněné postavy, aby mladík šel do muzea, zachránil svou holku a v muzeu vrátil lebku na podstavec. Paráda, což? Žel, zde si vše odbudeme snad jednou větou - když už jsme o dabingu psali - na úvod disku se spustí protipirát, trailer na film Milk, reklama, a jinak nikde široko daleko žádné bonusy. Nelze parodovat parodii. () (méně) (více)

jonyyy odpad!

Popis prvních patnácti minut. Hlavní hrdina spadne obličejem do obřího hovna, pak na něj minutu v kuse říhá nějaká hnusná ženská. Pak má hlavní hrdina oslavu, kde do punče chčije bezdomovec. Během dalších pěti minut někdo hodí na Justina Timbrlejka posrané slipy, asi v půce si kámoš hlavního hrdiny rozetře po celým xichtu hovno. A takto to pokračuje furt dál. Jedno se musí ale uznat, vždycky šlo dobře poznat koho zrovna parodujou, dvojníci byli dobří. Hlavní ženská hrdinka v těch jejich oranžových šatičkách to utrpení udělala trochu snesitelnějším. Tak za ni a závěrečnou I fuck písničku 10% ()

HellFire odpad!

Pozor, pozor! Tady byl vymyšlen nový filmový žánr! Problém je, že nevím jak by se měl jmenovat. Možná "nahodilé prokládání scén." Při tomhle se páni "režiséři" a "herci" moc nesnazili. Popravdě každý, kdo tomuto nesmyslu dal víc jak odpad! si neváží filmu. ()

eraserhead666 odpad!

Mám rád stupidní humor, ujetý humor, nechutný humor, černý humor, debilní humor, humor, který si najde jen omezenou skupinku vyznavačů, brutální humor.... Nic z toho ale Disaster Movie neobsahuje, naopak, je až na pár (možná pár doslovně) ojedinělých výjimek, přeplněnej TRAPNÝM humorem. A ten já rád nemám. Tohle je prostě hnus, kterej by mohl soutěžit o titul největší píčoviny např. se Závadou Blair Witch. Jediný, co mě alespoň trošičku bavilo, byla sfetlá princezna z kanálu, kvůli ní bych byl možná ochoten přemýšlet o jedné hvězdičce. Reklamní heslo hlásá, že je to od tvůrců Scarie Movie, měli tam dodat že až od tvůrců třetího a čtvrtého dílu, bratři Wayansové by takovouhle sračku nikdy nenatočili. ()

902 10

prijemna komedie s nekolika skvelymi scenkami (uvodni vystup amy winehouse ma vpravde cimrmanovske parametry), sympatickou princeznou a sexy vanessou minnillo. pro majitele silnejsich zaludku je zabava zarucena. ()

Ištván87 odpad!

Sakra, kdo na tohle dává peníze? A jakto, že už to není na prvním místě v žebříčku nejhorších filmů? Playgirls je sice ptákovina, ale narozdíl od výtvorů pána Seltzera a Friedberga se na to člověk může podívat i v relativně střízlivým stavu... Promiňte, zase se mi udělalo nevolno, musím jít.............................. ()

becki_tu odpad!

Pánové Friedberg a Seltzer již klesli na úplné dno. Celý film je vlastně jen snůška několika (ne)herců, kteří mění kostýmy jak na běžícím pásu a to bez jakékoliv návaznosti a o nějakém vtipu nebo dokonce humoru zde nemůže být ani řeč. Tedy abych byl přesný, jeden druh humoru zde přeci jen je. Ten fekální, na který si nedobrovolně zvykáme už od prvního Date Movie. A nejlepší scéna? Žádná taková nebyla. ()

Bauer odpad!

Všude jsem četl jaká je tohle debilita. Na IMDB je to mezi 100 nejhoršími filmy a rovnou hned na druhé pozici. Nevěřil jsem tomu a tak jsem se odvážil na to podívat. Teda jak já jsem znechucen!!! Když tak přemýšlím, tak tohle je to nejhorší co jsem zatím viděl a silně pochybuju, že by to někdo něčím, co se příšernosti týče, mohl překonat. Dokonce i Epic Movie byl lepší. Tady není nic, čemu by se člověk mohl zasmát. A k tomu všemu hrozně dlouhé pasáže. Například na Muzikál ze střední školy, to bylo tak nechutně dlouhé, trapné a debilní....no asi tak jako celý film. Já kdybych byl jason Friedberg a nebo Aaron Seltzer, tak se někam zahrabu a vůbec nevycházím, protože kdybych něco takovýhleho natočil, tak by mně hanba fackovala. Na tohle bych se znovu nepodíval, ani kdyby mi za to někdo zaplatil!!! Něco příšernýho!!!!!!!!!!!!!!!!!! ()

MáŠa odpad!

Tohle fakt ne, bývám nad věcí a těmhle parodiím dávám běžně třeba o 2 hvězdy víc, než je průměr, ale tenhleten what-the-fuck film nedostane ani jednu. Viděl jsem asi prvních 15 minut a bohatě mi to stačilo, a to už sem s tim bojoval od první scény. To bylo takové to "ježiš, to je trapný", ale tak snad se to rozjede, ty trailery vypadaly celkem vtipně. "Tak se aspoň podívám, jestli je to fakt nejhorší film všech dob." Ne, neměl jsem na to už sílu, zkoumat, jestli je to fakt tak mizerný film. Tohle je taková neskutečná rychlokvaška, kde si někdo myslí, že stačí jen přehrát znova nějakou scénu z jiného filmu, najednou v ní odkázat na nějakou současnou celebritu, nebo tam udělat nějakou fekální pointu, která ani nefunguje, a diváci budou u vytvžení. Pěkný hov.., diváci spíš budou nasr... Jestli jsem dokázal najít nějaká pozitiva na nějakých filmech jako Epic Movie, tak tady fakt něco podobného nehrozí. Tenhleten trend, kdy se třeba ve scéně z pravěku používá notebook s odkazem na nějaký současný fenomén oblíbený mezi teenegery, je fakt cesta mimo. ()

Handle

Naprostá kravina... Říkáte si, že to jsou asi všechny parodie, no ale tohle bylo extrémní... Samozřejmně plno trapných scén no a děj ? O tom radši nemluvím. Ale přímo na odpad to nevidím, protože když to srovnám s Velkým bijákem (Epic Movie), tohle bylo alespoň o trochu lepší a hlavně jsem se alespoň párkrát zasmál, i když to byly trapárny. Jinak parodovat Jessicu Simpson, Hannah Montanu, Amy Winehouse a další byl možná dobrý nápad, ale výsledek nebyl vtipný... No jo, nejsem si jistý jestli se vůbec někdy natočí lepší parodie než Scary Movie... ()

Zlaté maliny rozdány

Zlaté maliny rozdány