Kamarádova holka

Hra bez pravidiel

My Best Friend's Girl

Komedie / Romantický

USA, 2008, 108 min

Na rozdíl od jiných nepovažuji tuto komedii za něco ,,strašného", ale naopak za něco docela vtipného. Ač je tato komedie s příměsí romantiky, tak ta vůbec neškodí. Pokud hlavní hrdina chce na dívku zapůsobit odstrašujícím způsobem, tak se mu to celkem daří a já s tím nemám problém. Často jsem se musel zasmát, což je samozřejmě velké plus.(16.2.2009)

• Cival

Shit happens. Tak perfektně nefunkční romantickou komedii, aby člověk pohledal! Slušný herecký ansámbl prošustrován, pár momentů zapomenuto. Tvůrci vykradli Hitche, obrátili je vzhůru nohama a sepsali tak nešikovně, že k pochopení logiky chování postavy Kate Hudson budete potřebovat výkladový slovník (a dva její nápadníci tápou jakbysmet). A i přepálená vulgarita pobaví spíš nechtěně... i nadávat se musí umět. Dane Cook má něco do sebe, ale p*čování mu prostě od huby nejde. 30%(5.1.2009)

3,5. Sledovat filmy s Danem Cookem je to samé jako sledovat jeho one man show. Všechny vtipy, které během filmu padnou jsou jak vystřižené na jeho show, akorát je tu na ně uměle namotaný příběh. Tato prazvláštní kombinace ale překvapivě funguje a udrží vás v dobré náladě. Navíc se zde dozvíte uplně novou nechutnou sexuální praktiku jménem Vodotrysk (a to sem myslel že jsem nejlepší našel Bludnýho Holandana v Zack a Miri točí porno :-) ).(25.12.2008)

Scénáristé se zrovna dvakrát nenadřeli, chování postav se mnohdy míjí se zdravým rozumem a komických situací mohlo být taky (tak o dva tucty) víc. Ale co bych chtěl po desáté hodině večerní.. zvlášť, když Kate Hudson nabízí namísto hereckého výkonu zase přehlídku nejrůznějších modýlků a spodního prádla..? PS: Dane Cook, jakmile dostane do rukou pořádný komediální scénář, bude ze dne na den hvězdou..(8.5.2011)

Překvapivě vtipná komedie plná skvělých hlášek, humor je to spíše druhořady, ale na nedělní večer solidní zábava. Jason Biggs své herecké kvality prokázal tím, že jej jednou do hlavní role obsadil Woody Allen, většinu vtipu obstará on sám. Alec Baldwin nevybočuje z linie posledních let - karikatury, úlisné, nechutné, buranské typy lidí. A to je prosím herec, kterého jsme mohli vídat ve filmech jako Tramvaj do stanice Touha či V moci posedlosti. Jaká škoda..."Jestli mám jít do hajzlu, Ty půjdeš se mnou" :-)(6.12.2009)

• - Kate Hudson si za výkon ve filmu vysloužila nominaci na Zlatou malinu v kategorii nejhorší herečka. Ve stejném ročníku byla na stejnou cenu nominována i za film Bláznovo zlato (2008). (Aknah)

• - Režisér nechal Danu Cookovi hodně volného prostoru pro improvizaci. (HellFire)

• - Třetí komedie, na které Dane Cook spolupracoval s Lionsgate. (Baffer)