Právnička Alexis se rozejde s přítelem, ale ten jí chce dokázat, že existují i horší muži. Ve hře se tak ocitá jeho kamarád Tank se spoustou špatných vlastností. Jenže tentokrát se hraje bez pravidel…  Úspěšná právnička Alexis (Kate Hudsonová) se právě rozešla s přehnaně horlivým Dustinem (Jason Biggs) a chce si pořádně užívat svobody. Dustin je ovšem do Alexis beznadějně zamilovaný a je ochoten udělat vše, aby se k němu vrátila. Najme si proto kamaráda Tanka (Dane Cook), aby milované dívce předvedl, že existují mnohem horší muži než on, a Alexis se pak znovu vrhla Dustinovi do náruče. Tank má totiž všechny špatné vlastnosti, jaké chlap může mít, i když uvnitř, někde hodně hluboko, je vlastně romantik... Alexis toužící po nezávislém flirtu sice není typickou romantickou hrdinkou, ale i když o to nestojí, nová láska visí ve vzduchu... Americkou romantickou komedii natočil režisér Howard Deutch. (oficiální text distributora)

Trailer 1

Jara.Cimrman.jr

"Aby ses necítila být zavázaná k sexu, tak platíš ty!" Telefonický prodavač vzduchu Tank je zkrátka profesionální kretén, který svým hulvátstvím vrací dívky, samozřejmě za příslušný finanční obnos, do náručí svých předchozích vyvolených. Dokud Tank, s lehkostí sobě vlastní, páchá jedno faux paux za druhým, tak je to velmi zábavné, ale po jeho zasažení Amorovým šípem mne zákeřně přepadla zdvořilá žánrová nuda. ()

Cival

Shit happens. Tak perfektně nefunkční romantickou komedii, aby člověk pohledal! Slušný herecký ansámbl prošustrován, pár momentů zapomenuto. Tvůrci vykradli Hitche, obrátili je vzhůru nohama a sepsali tak nešikovně, že k pochopení logiky chování postavy Kate Hudson budete potřebovat výkladový slovník (a dva její nápadníci tápou jakbysmet). A i přepálená vulgarita pobaví spíš nechtěně... i nadávat se musí umět. Dane Cook má něco do sebe, ale p*čování mu prostě od huby nejde. 30% ()

Pethushka

Dane Cook a Kate Hudson, dva mladí lidé na které se dobře dívá. A samozřejmě Jason Biggs jako Dustin který by chtěl sbalit krásnou Alexis ale neví jak na to. Na(ne)štěstí má ale kamárada Tanka, který mu vždy pomůže..sice dost ohrané, ale na mě to celkem zabralo. Jen jsem měla často pocit, že J. Biggs je odstrčený nejen ve své roli. Vtipná, romantická a nenáročná komedie. ()

Dever

Krutá komédia........... Soundtrack John Debney: 1. Do Me (Jean Knight) ,2. You're No Good (Linda Rondstat) ,3. My Best Friend's Girl (The Cars) ,4. Love Is Like Oxygen (Sweet) ,5. 99 Luftballons (Nena) ,6. Crimson And Clover (Tommy James) ,7. At Last (Etta James) ,8. Have A Little Faith In Me (John Hiatt) ,9. Save Some (Glacier Hiking) ,10. Blue (Malbec) ,11. Always Where I Need To Be (The Kooks) ,12. Pop That P***y (2 Live Crew) ,13. Separate Ways (Teddy Thompson) ,14. Best Friends Again/I Love You (John Debney) ()

Bluntman

Howard Deutch už svůj debut zjevně nikdy nepřekoná, ale snahu mu člověk upřít nemůže, i když jeho pokusy obohatit romantickou komedii jiným pohledem, než je zvyklé, většinou vyznívají do prázdna. KAMARÁDOVA HOLKA jako romantická komedie nefunguje skoro vůbec, výjimku tvoří plesová scéna, odkazující právě na KRÁSKU V RŮŽOVÉM. Jako politicky nekorektní, chlapsky obhroublý a šovinistický pohled na romantickou komedii, její klišé a schémata funguje obstojně, až na závěr, který musí skončit právě tak klišovitě a schématicky, jak se z toho předtím dělá (u)vědom(ěl)á legrace. Jediným ozvláštněním tak zůstává fůra vulgarit a obhroublý Cookeův humor. Překvapivé nevyužití Biggsovy postavy, která je jen další škatulkou jeho prcičkářských rolí, beru jako klad, stejně tak rychlý spád a (ne)vhodně zvolený soundtrack. Ale jsem rád, že po letech vznikla konečně romcom, která má zajímavý ústřední pár a nikoliv vedlejší postavičky kolem něj, jenom... ono to mělo na víc. 5/10 ()

• V čase 24:30 bere Alexina spolubydlící do rukou halenku, kterou si prohlíží a potom s ní jde za Alexis (Kate Hudson). V dalším záběru má však Alexis danou halenku už na sobě. (Iveet)
  • Režisér nechal Danu Cookovi hodně volného prostoru pro improvizaci. (HellFire)
  • Zadek, který popadne Dane Cook, ve skutečnosti nepatří Kate Hudson. (HellFire)