Kamarádova holka

My Best Friend's Girl

Komedie / Romantický

USA, 2008, 108 min

• predators

Začátek nebyl ještě tak špatný, dokonce jako blesk z čistého nebe přišla naprosto úžasná scéna v kadeřnictví! Kdo viděl, ví, o čem mluvím. :-) Od té chvíle celému představení dochází dech, začne se opakovat a zvrhne se až k trapným vulgarismům a nechutnostem...pro některé. Jinak ale všemu vládne sympatická Kate Hudson a jak to tak bývá, dojde i na sladkou tečku... 40%(13.4.2010)

Líbí se mi podobné romantické komedie..Akorát tohle je pro mě docela dost velké zklamání...Nejen,že nahrávka kterou jsem sehnala měla zvuk jako by si ti herci ty své výkony ještě pro jistotu znovu nadabovali, ale také to bylo moc velké klišé..To,že by kdy ženská dokázala napravit neskutečného pitomce tím,že s ním bude chrápat pokaždé kdy na něj bude mít chuť a pak se do něj zamiluje?Často se stává,že do toho člověk zaplete city ale snažit se napravit neskutečného pitomce ještě k tomu mužské rasy...BLBOST...předvídatelný situace,typické klišé,které bije diváka do očí a neskutečná příhoda Jasona Biggse s obočím to může udělat jen....hlupák. Jediné co mě přimělo dát 3/5 je výkon Kate Hudson. Zbytek byla jen zbytečná snaha.(11.7.2012)

Vcelku přinejlepším průměrná, ale na jedno podívání vcelku příjemná komedie. Jasný scénář je docela blbej a to chování postav je někdy fakt nelogický a pár trapných momentů se zde taky najde. Vtipný momenty jsou tu ale naštěstí taky a vulgárnost většinou nevadí.Hodně to navíc táhne herecký obsazení, teda až na ultraotravnou Kate Hudson.50%(20.6.2009)

• Rosaviva

Romantické komedie mám ráda, a ráda se na ně dívám i přestože předem vím jak to skončí, ale tohle byla jen parodie na něco co by možná mohla být romantická komedie a nakonec z toho vylezlo cosi o čem jsem si naprosto jistá, že si znova nepustím. Muselo to být sprosté za každou cenu (to by mi nevadilo, kdyby nebylo slovo fuck v každý druhý větě) a Alec Baldwin tomu ještě dodal korunu. 2* protože jsem se občas zasmála.(7.5.2011)

Paráda, na tuhle komedii jsem čekal dlouho spíš teda na titulky... Takže jsem očekával, že se nebudu nudit a uvidím pohodovou komedii u které se určitě nebudu válet smíchy, ale také ne koukat na hodinky kdy už to trápení skončí. Pro mě naprosto dostačující komedie se vším všudy. Celkem od začátku předvídatelná zápletka, ale Dane Cook z téhle komedie dělá opravdu 101 min. dobré podívané a kdo nečeká záchvaty smíchy a nevadí mu občasný Fuck 1x za minutu :D tak si ji užije stejně jako já. Doporučuji všem kdo se prostě chce kouknout na komedii a nic neřešit.(24.12.2008)

• - Třetí komedie, na které Dane Cook spolupracoval s Lionsgate. (Baffer)

• - Zadek, který popadne Dane Cook, ve skutečnosti nepatří Kate Hudson. (HellFire)

• - Kate Hudson si za výkon ve filmu vysloužila nominaci na Zlatou malinu v kategorii nejhorší herečka. Ve stejném ročníku byla na stejnou cenu nominována i za film Bláznovo zlato (2008). (Aknah)