VOD (1)

Právnička Alexis se rozejde s přítelem, ale ten jí chce dokázat, že existují i horší muži. Ve hře se tak ocitá jeho kamarád Tank se spoustou špatných vlastností. Jenže tentokrát se hraje bez pravidel…  Úspěšná právnička Alexis (Kate Hudsonová) se právě rozešla s přehnaně horlivým Dustinem (Jason Biggs) a chce si pořádně užívat svobody. Dustin je ovšem do Alexis beznadějně zamilovaný a je ochoten udělat vše, aby se k němu vrátila. Najme si proto kamaráda Tanka (Dane Cook), aby milované dívce předvedl, že existují mnohem horší muži než on, a Alexis se pak znovu vrhla Dustinovi do náruče. Tank má totiž všechny špatné vlastnosti, jaké chlap může mít, i když uvnitř, někde hodně hluboko, je vlastně romantik... Alexis toužící po nezávislém flirtu sice není typickou romantickou hrdinkou, ale i když o to nestojí, nová láska visí ve vzduchu... Americkou romantickou komedii natočil režisér Howard Deutch. (oficiální text distributora)

Trailer 1

ladko

"God, I'm a fag." Ono je to strašne nevyrovnané...A pritom to malo potenciál ísť veľmi vysoko. Film sa snaží byť pekne politicky nekorektný, ale často to vyznieva do stratena. Pekne to vidno na začiatočnom i konečnom "odpočítavaní", kde sa skvelé a poriadne vtipné momenty striedajú s takými, že človek má pocit, že ich snáď napísalo 12 ročné dieťa(so zmyslom pre humor na úrovni 11 ročného...). Naviac romantická línia je často divná...A film po svižnom začiatku trochu v druhej polovici stratil tempo i vtip, aby na konci zase pridal. Ja neviem no, taká jednoduchá, ale rozporuplná R-ková romantická komédia - a miestami debilná(ako tento komentár, ktorému snáď ani sám nerozumiem:D). Je to skôr na tri a pol a hviezdy, ale za ten jej zadok musím dať štyri hviezdy. A btw - cross joint z Pineapple expressu a cross pizza z tohoto filmu by tvorili pekný team:). ()

Spooner

Vcelku přinejlepším průměrná, ale na jedno podívání vcelku příjemná komedie. Jasný scénář je docela blbej a to chování postav je někdy fakt nelogický a pár trapných momentů se zde taky najde. Vtipný momenty jsou tu ale naštěstí taky a vulgárnost většinou nevadí.Hodně to navíc táhne herecký obsazení, teda až na ultraotravnou Kate Hudson.50% ()

Jara.Cimrman.jr

"Aby ses necítila být zavázaná k sexu, tak platíš ty!" Telefonický prodavač vzduchu Tank je zkrátka profesionální kretén, který svým hulvátstvím vrací dívky, samozřejmě za příslušný finanční obnos, do náručí svých předchozích vyvolených. Dokud Tank, s lehkostí sobě vlastní, páchá jedno faux paux za druhým, tak je to velmi zábavné, ale po jeho zasažení Amorovým šípem mne zákeřně přepadla zdvořilá žánrová nuda. ()

slunicko2

Welcome to Cheesus Crust where pizza's a religious experience. 1) Kdyby film vydržel tempo, jaké nasadil prvních deset minut, neváhal bych s pěti hvězdičkami. Bohužel svižné hříbě se změnilo ve starou herku, která to nějak do konce doťapkala a jenom chvilkami si vzpomenula na svou slavnou minulost. 2) Příjemným překvapením pro mě byl přitažlivý 36letý Dane Cook (odpuzovač nevinných dívek Tank). S ním bych opravdu rád objevoval půvaby bostonského nočního života, i kdyby na mě vytasil všech svých deset ověřených fíglů. 3) Až se 58letý režisér Howard Deutch rozhodne, byť dodatečně, film o půl hodiny zkrátit a zbavit ho nudných pasáží uprostřed, přihodím čtvrtou hvězdičku. ()

necisty

Byla by to průměrná romantická komedie, kdybych se u toho chvilkami nesmál tak, že jsem se pomalu za břicho popadal. Má to spoustu kvalitních hlášek, za které tu jednu hvězdičku přidám. Bohužel se mi trošku nelíbí celkový výsledek, kdy se kašle na toho původního. Na druhou stranu, když to pak sám uzná a taky, že se vlastně nejedná o takový klasický 'šťastný konec', tak přimhouřím oko:). ()

• Název filmu je vypůjčen z hitu kapely The Cars, který ve filmu zazní. (Elisebah)
  • Třetí komedie, na které Dane Cook spolupracoval s Lionsgate. (Baffer)
  • Zadek, který popadne Dane Cook, ve skutečnosti nepatří Kate Hudson. (HellFire)