Sexykiller (festivalový název)

Sexykiller, morirás por ella

Sexy Killer: You'll Die for Her

Komedie / Horor / Thriller / Sci-Fi

Španělsko, 2008, 100 min

Zpočátku slashery parodující úlet (s jedním hodně vtipným takřka přímým odkazem na Vřískot a všechny jeho parodie) o jedné přičinlivé sexy sériové vražednici s vkusem pro kostýmy a nápaditost vražd se někde v půlce změní v neméně parodickou zombie řezničinu takřka v Jacksonovském Braindead stylu. Pravda, ta zombie část je trochu slabší a více ulítlejší, ale Macarena si hlavní roli neskutečně užívá. Krásně trhlé, hodně sexy. prostě Sexy killer. 3.5*(12.7.2016)

Ne úplně marná komediální pocta hororovým klasikám, řadě lidí se myslím bude zamlouvat, mně to ale nesedlo. Uznávám, pár dobrých nápadů a jakáž takáž hravost tomu nechybí, nuda se po většinu času taky nekoná, sprchový slasherový úvod byl parádní, jenže: nedrží to moc pohromadě, ta vraždící pipka mi přišla dost nesympatická, celkově prostě průměr.(3.10.2009)

• DavidS.

Recenze bez atmosféry půlnočních Varů:) Čte Cosmopolitan, vypadá jako černovlasá barbie, chová se jako kurva a jen tak zabíjí lidi...Španělská slasher parodie na teen vyvražďovačky s nějakou tou krví, laciným erotičnem, trapným humorem, herci neherci, která ale nenabízí kromě béčkovsti a lascivnosti nic navíc...Někomu to stačí, mně tedy ne...(5.11.2009)

• morbido

Tento film je prosim pekne naprosto strašná, nudná a špatná p...ičovina.....a né ona neni sexy je to hnusná tuctová baba(proti gustu...ale fakt proboha šak tá ženská je fakt jak barbie..hnusná umelá ani minimum prirodzenosti) která postrádá minimum sexepílu.Ani komédia ani horror.Gore nula bodú a vtip sa neujal ami jeden(nejsem si istý či tam vúbec nejaký byl).Naprostá strata času.THIS MOVIE SUCKS !!!(6.9.2011)

Není nic lepšího než pustit si večer před zkouškou hezký oddychový a komediálně laděný film. Sexy killer rozhodně doporučím a pokud divák přistoupí na režisérovo pohled do světa rodilé vražedkyně, bude se královsky bavit. Najdeme zde citace z mnoha slavných kousků, nemusí být pouze horrorové (Tohle že je nůž? Ne, TOHLE je nůž...... Kolikrát jsme spolu viděli Evil dead, kdy k tobě přijde a řekne: Jsem úplně v pohodě, už je to dobrý a pak se ti vrhne po krku...) Hlavní hrdinka Barbara (to už je asi moc, myslet si, že Barbara se jmenuje dle Noci oživlých mrtvol) si spokojeně žije ve světě plném in věcí, módních doplňků - a vražd. Promlouvá k nám do kamery a vysvětluje, proč to dělá a jak (například scéna skoro jako z pořadu o vaření, kdy vyjmenovává před vraždou, co se všechno je nutné použít k usmrcení). Pro fanouška béček je tu spouta krvavých vražd, erotika a hodně hodně žánrových zvratů. Jelikož jsem předem nevěděl o filmu nic, jeho zakončení mě hodně mile překvapilo. Takže ho tu radši taky nebudu vytrubovat těm, kdo by se rádi nechali překvapit.(26.1.2010)