poster

Sex Drive

 • USA

  Sex Drive

 • Slovensko

  Sex Drive

 • Slovensko

  Roadtrip: Na love bobrov

Dobrodružný / Komedie / Romantický / Road movie

USA, 2008, 105 min (Director's cut: 129 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Johny_fork
  ****

  Mám velkou slabost pro pubertální humor a takovýchto filmů by rozhodně mělo být více, v úvodní scéně se dočkáme prcičkového odkazu, ale pak již Sex Drive kráčí svojí road teen comedy cestou, která je navzdory a někdy i díky předvídavosti většiny gagů a událostí velmi zábavná a vlastně i pravdivá, nikdy se nepřekročí hranice demence a závěrečná scéna na parkovišti je prostě masakrální. Vhodný výběr vedlejších postav, zejména amišský sarkastický opravář aut mě dostával.(15.9.2009)

 • PauloZ
  ****

  Solidní jízda, už dlouho jsem neviděl teen komedii na takovéto úrovni. Začátek je prdel, ke konci to de lehce na city, jako v každé teen a konec na parkovišti je good :) Na nic si to nehraje, de si to pěkne po svém a navíc přítomnost Fall Out Boy, Setha Greena a ujetého Jamese Marsdena, takže pro mě 4*(9.4.2010)

 • Lateef
  ***

  Mnoho jednotlivých scén funguje na výbornou, ale jako celek to dost drhne. Hlavní postavy moc zajímavé, či zábavné nejsou, navíc teda spousta vět na mě působila jako plkání o ničem (without balls, asi jak to píše Beky). Za to vedlejší postavy, to je smršť cool hlášek (Andy a Randy), ironie (boží Seth Green) a grimas, pohybových dovedností a nadávek (James "Cyclops" Mardsen). Ale jako chechat se nějaký obří koblize vážně nebudu. Několik momentů si klidně pustím znovu a znovu, ale celej film bych už nedal. 19 miliónů dolarů(rozpočet)/14,5 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)(26.3.2009)

 • sonnak
  ****

  Dalo by se říct, že jde jen o nadprůměrnou teen komedii, jenže zatímco většinou je ve filmech tohohle žánru dobře napsaných a opravdu bavících postav pomálu, tenhle film nabízí: 1) neskutečně zábavného pošuka Rexe v podání Marsdena; 2) totálního pohodáře a sympaťáka Lance; 3) magory Andyho a Randyho; 4) krásnou, sympatickou a moc sexy slečnu Felicii; 5) mistra sarkasmu Greena a nakonec hlavního hrdinu, který mi sice příliš nesedl, ale ne zase tak moc, aby to zkazil. Navrch je tu samozřejmě pár trapných a fekálních scén a hlavní příběhová linie nestojí absolutně za nic, ale tak už to bohužel bývá. Tenhle film dělají "vedlejší" postavy a hvězdičky patří jim :)(9.2.2009)

 • milka
  **

  No jo, časy prciček jsou nenávratně pryč a tenhle parazit si o nich může nechat jenom zdát. Většinu času absolutně nevtipný a trapný road trip, ve kterém lítá vzduchem všechno možné jen ne dobrý vtipy a hlášky. Hlavní trio je absolutně nesympatický a James Marsden si to sice šíleně užívá, ale sám to utáhnout nedokáže. On a celkem slušnej soundtrack jsou tak jediný klady jinak naprosto zbytečnýho a strašně dlouhýho filmu.(15.3.2009)

 • - Potom, co Iana trefí horké víčko od nádobky na chladící kapalinu v motoru, má Ian vypáleno na čele "HOT". To je ale nesmysl, správně tam má být zrcadlově vypáleno "TOH". (c.tucker)

 • - Film je natočen na motivy knihy "All the Way" od Andyho Behrense. (Dlee)

 • - Během své "velmi trapné údalosti" na pódiu je Ian natočen na mobil a snímek do 2 min odeslán na YouTube.com, kde ho shlédne 5 285 770 diváků. Video ohodnotí 171 171 uživatelů a dostane 4/5 hvězdiček. Datum odeslání je 14. srpen neznámeho roku. Záběr trvá 41 sekund a nick odesílajícícho/točícího herce je "creepyguywithphone1324". Toto video opravdu na Youtube.com najdete, včetně podobně jmenujícího se uživatele. (c.tucker)