Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Kapitán (C. Gable) převáží na své cestovní lodi čas od času zlato a šperky pro banky. O tom se dozví jeden z pasažérů a pomocí novodobých pirátů, se kterými je v "obchodních stycích" zinscenuje přepadení lodi. Mimo jiné jsou ohroženi také bohatí pasažéř a kapitánova přítelkyně Panenka. (marťan)

Videa (1)

Trailer

Recenze (4)

kinderman 

všechny recenze uživatele

Clark Gable jako kapitán obchodní lodi se ocitá mezi dvěma bývalými milenkami (J. Harlowová a R. Russellová), protáhne loď tajfunem, přičemž statečně bojuje s utrženým parním válcem, a s posměšky čelí mučení malajských pirátů, dokud bolestí neztratí vědomí. Tedy přesně to, co od vysokorozpočtového akčního blockbusteru studia MGM s hvězdným obsazením divák očekává. ()

Reklama

Martin741 

všechny recenze uživatele

Jeden z dvoch mimoriadne uspesnych filmov Clarka Gabla - roku 1935 natocil dva veluspesne filmy - tento a Vzpouru na lodi Bounty - taktiez 1935. Tieto uspesne filmy fungovali na rovnici Clark Gable + krasna zenska + spolocnost MGM. jeden z tych kultovych filmov - spolu s Red Dust 1932 - ktore Gable natocil pred Gone With the Wind  : 95 % ()

marťan 

všechny recenze uživatele

Opravdu na tehdejší dobu velice akční film. Má všechno, co takový film potřebuje. Zhrzenou lásku, neopětovanou lásku, nebezpečí, přepadení, teror, falešné přátelství, boj o život. Čest a povinnost.... ()

Galerie (13)

Zajímavosti (2)

  • Film bol zakázaný v Malajzii a Singapure. (Dale)
  • Pri natáčaní v štúdiu boli dvaja kaskadéri takmer zabití, keď ich strhlo 50 ton vody. (Dale)

Reklama

Reklama