Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Kapitán (C. Gable) převáží na své cestovní lodi čas od času zlato a šperky pro banky. O tom se dozví jeden z pasažérů a pomocí novodobých pirátů, se kterými je v "obchodních stycích" zinscenuje přepadení lodi. Mimo jiné jsou ohroženi také bohatí pasažéř a kapitánova přítelkyně Panenka. (marťan)

Videa (1)

Trailer

Recenze (4)

kinderman 

všechny recenze uživatele

Clark Gable jako kapitán obchodní lodi se ocitá mezi dvěma bývalými milenkami (J. Harlowová a R. Russellová), protáhne loď tajfunem, přičemž statečně bojuje s utrženým parním válcem, a s posměšky čelí mučení malajských pirátů, dokud bolestí neztratí vědomí. Tedy přesně to, co od vysokorozpočtového akčního blockbusteru studia MGM s hvězdným obsazením divák očekává. ()

marťan 

všechny recenze uživatele

Opravdu na tehdejší dobu velice akční film. Má všechno, co takový film potřebuje. Zhrzenou lásku, neopětovanou lásku, nebezpečí, přepadení, teror, falešné přátelství, boj o život. Čest a povinnost.... ()

Martin741 

všechny recenze uživatele

Jeden z dvoch mimoriadne uspesnych filmov Clarka Gabla - roku 1935 natocil dva veluspesne filmy - tento a Vzpouru na lodi Bounty - taktiez 1935. Tieto uspesne filmy fungovali na rovnici Clark Gable + krasna zenska + spolocnost MGM. jeden z tych kultovych filmov - spolu s Red Dust 1932 - ktore Gable natocil pred Gone With the Wind  : 95 % ()

Galerie (13)

Zajímavosti (2)

  • Film bol zakázaný v Malajzii a Singapure. (Dale)
  • Pri natáčaní v štúdiu boli dvaja kaskadéri takmer zabití, keď ich strhlo 50 ton vody. (Dale)

Reklama

Reklama