Sim Salabim

• USA Presto
Krátkometrážní / Animovaný / Komedie / Fantasy
USA, 2008, 5 min

Důstojnost. Vyrovnanost. Záhadnost. Nic jiného ani od skvělého jevištního kouzelníka Presta žijícího na přelomu století neočekáváme. Když ale Presto už poněkolikáté zapomene nakrmit svého králíčka z klobouku, začnou se dít vskutku velmi zábavné, záludné, ale i nebezpečné věci, které by nikdo nečekal! Sledujte čím dál vyhrocenější rošťárny úžasného Presta, jeho králíka Aleca, a staňte se svědky toho, co se stane na jevišti, když ego kouzelnické hvězdy vyprovokuje jeho zanedbávaného parťáka k důmyslné pomstě. (HBO Europe)

kubin.

Naprosto odzbrojující, fakt jsem se řáchal celých 5 minut. Bezvadný nápad s kloboukem, který mě rozesmál i po padesáté, kdy se naposled v Prestu objevil. Prostě bezva kraťas. ()

tom88

Nie až tak vtipné, skôr bláznivé a chaotické, trochu originálne, ale nie až tak. Animácia pekná, ale tiež nie až tak. Mne tento pixar neprišiel ničím výnimočný a vychádza mi len mierny nadpriemer. 70% ()

3n3my

Ďalší úsmevný a takmer dokonalý kraťas od Pixaru, ktorý je možné pozreť viackrát, pretože je preplnený skvelými nápadmi. ()

Madlenka26

No já se chcechtala od začátku do konce :)) opravdu kouzelné a ten králíček je fakt boží a moc hezky udělaný :)) kouzelník nechtěl dát králíčkovi mrkvičku tak to měl za to :)) ()

Courtemanche

Ne výjimečný, ale velmi dobrý krátkometrážní stará škola (Bugs Bunny, Tom a Jerry, ...) v novém balení. Škoda že dnes už se nevyrábí podobné seriály, už vůbec ne originální, výjimkou je snad jen francouzský Minuscule. 3,5/5 ()

LeoH

Grotesko, tvé jméno je Pixar. Nejvíc mě na tom baví, že z pohledu kouzelníkova obecenstva to bylo výborné pestré vystoupení :-) ()

Estrellita

Jedno z nejhezčích děl od Pixaru. Bavilo mě od začátku do konce, fandila jsem ze všech sil zajíčkovi, aby si konečně mohl kousnout do své mrkve, a soucítila s chudákem kouzelníkem, který není vůbec zlý, jen k tomu prostě přišel jako slepý k houslím. Konec je ale perfektní! ()

Lachtaan

Kdybych nevěděl, že dvojice animáků The Secret Life of Pets patří pod studio Ilumination, myslel bych si, že jejich králík je návrativší postavou z již dvanáct let starého mini příběhu. Ta podoba je totiž neskutečná. Obdobné je i úsměvné chování chlupatého zubatce, na němž stojí úspěch tohoto krátkometrážního animáku. ()

T-pack

Další kraťas od pixaru měl opět přehršel vtipu a neuvěřitelně rychlý spád. Dokonalost může přicházet i v malých baleních a Presto je dokonalou ukázkou, že něco kresleného, ztřeštěného, gumového, výbušného a s králíkem může mýt také něco hodně vtipného a dokonalého a ne jen Bugs Bunny... ()

kurcatovium

Budu značně kritický, ale připadá mi, že i na amatérské scéně se rodí lepší animáci. Ne že by tohle bylo vyloženě špatné, ale od Pixaru bych čekal zkrátka víc... ()