Chcete být milovanou a milující manželkou a zároveň špičkovou právničkou v podniku, kde jako právník pracuje i váš muž? Stojí za to nebezpečně koketovat s nejvyšším šéfem? Komedie Léy Fazerové se tváří feministicky, ale kvůli tomu nepřehlíží staré pravdy o partnerských vztazích a citech. [43. MFFKV 2008] (oficiální text distributora)

Ducharme

Další z nekonečné řady variací na téma "Co by se bylo stalo kdyby...", točící se tentokrát kolem otázky rovnosti mezi muži a ženami. Místy opravdu vtipné, zajímavě natočené, jen ten konec je takový hodně předvídatelný. ()

claudel

Nesmiřitelný souboj pohlaví v pro mě mírně zmatené komedii s rádoby morálním odkazem. Alice Taglioni a Jocelyn Quivrin jsou bezpochyby atraktivní pár a věrohodně působící v rolích ambiciozních právníků. Příběh nenabízí nic světoborného, originálního ani nového. Nepobaví ani jako komedie a jako vážné drama působí spíše směšně a kýčovitě. Tři hvězdičky bohatě stačí. ()

Terez.S

jeden z nejlepších filmů, jaký jsem letos ve Varech viděla .. dokázal mě zaujmout a bavil mě od začátku až do konce ()