Půvabná žena, která vede se svou matkou rodinnou taneční školu, se vášnivě zamiluje do uzavřeného a málomluvného elektrikáře. Intenzivní, ale krátké chvíle štěstí, které prožívá v náručí impulzivního milence, jsou však doprovázeny stále sílícím podezřením, že jí tají cosi temného ze své minulosti. (MFF Karlovy Vary)

claudel

Další vynikající snímek z ne tak vzdáleného Dánska. Dlouhodobě tvrdím, že dánská kinematografie patří v Evropě k nejlepším. Tento komorní příběh to jen a jen potvrzuje. Ještě se mi nestalo, abych byl u dánského filmu zklamaný. ()

Lyncha

Drama, které mohlo být o trochu temnější. Klouzala jsem po povrchu událostí a charakterů, aniž by se mě víc dotkly. ()

matynka

Na to, jak zajímavý námět tžvůrci zvolili, jej mohli mnohem lépe zpracovat. Děj pořád nějak nemohl zabřednout hlouběji, jako by se snad tvůrci něčeho báli... ()

merissa

Tanečnice aneb co dělat, když se zamilujete do někoho společensky méně přijatelného. Komorní snímek bez ambicí poskytovat nějaké ponaučení, bez nutnosti moralizovat a vynášet soudy, přesto hluboký. ()