Reklama

Reklama

Divoký býk

(festivalový název)
všechny plakáty

Obsahy(1)

Obyvatelé malé indické vesničky se rozhodnou učinit konec řádění divokého býka potulujícího se po okolí. S pomocí zkušeného lovce z města a za přítomnosti amatérského filmaře začnou organizovat akci, během níž vyjdou najevo jejich touhy, sny a zmatky. Komedie plná radosti a filmařské energie je živým podobenstvím o civilizaci, nevinnosti a svobodě. [43. MFFKV 2008] (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (5)

Lyncha 

všechny recenze uživatele

Na jednu stranu zajímavé, zase jsem se dozvěděla pár nových věcí o životě v Indii mimo město, občas trochu smutné, občas se člověk trochu zasměje, občas trochu zamyslí, na druhou stranu tak trochu nezáživné. Při kratší stopáži by hodnocení bylo určitě vyšší. ()

Reklama

tombac 

všechny recenze uživatele

Přesně tak - zkrátit film o půlhodinu a byl by to možná úsměvný průměr. Takhle Indové vaří z vody, nevtipně plácaji a pobíhají kolem vesnice, které udajně škodí přátelský černý bejk, jenž se každou chvilku někde vynoří za zvuků stále stejné iritující melodie, načež před ním všichni začnou zděšeně prchat. Vím, že v Indii je kráva posvátná, ale neschopnost užvaněných vesničanů a "lovce" dostat se statnému bejkovi na kobylku je do očí bijící. Alespoň ke konci se to rozhýbe, což na výsledný uzívaný dojem nemá moc vliv. 3/10 ()

bassator

všechny recenze uživatele

43rd KVIFF 2008 - ANOTHER VIEW - Jiný pohled, AUDIENCE AWARD - Divácká cena deníku Právo (Divácká cena: 1234) - 2.45/201 ()

Galerie (15)

Reklama

Reklama