Sólo pro Jaroslava Marvana

všechny plakáty

Filmová kariéra, skvělé role a vzpomínky jednoho herce - Jaroslava Marvana.
Střihový dokument k sedmdesátinám Jaroslava Marvana. Herec v něm vzpomíná na své mládí, divadelní a filmové začátky a připomíná v několika ukázkách ze starších filmů některé své role. (oficiální text distributora)

Okara

Jako fanoušek tohoto pro mě největšího českého hereckého velikána jsem si tento vyvedený dokument nemohl samozřejmě nechat ujít a volba výběru jeho několika nejlepších scén proložené jeho vlastním komentářem se zpracovala na výbornou. 80% ()

Aky

Střihový dokument natočený postaru, ale skvostně. Největší zásluhu na tom samozřejmě má osobnost samotného Jaroslava Marvana, ovšem střídmost a uměřenost, absence bidelníků, kteří by se chtěli na velikosti toho, o kom se točí, svézt, tomuto dílku rovněž přidává body. ()

FireTight

Vzpomínkový pořad na většinu skvělých rolí Jaroslava Marvana, který je poskládán především z mnoha a mnoha scének z jeho různých filmů, aby je občas proložilo nějaké to slůvko přímo od tohoto herce. Zajímavý a hezký průřez celou filmovou kariérou jednoho muže, snad jen kdyby nebyly barevné filmy opět násilně odbarveny. ()

Marthos

Klasický střihový medailon věnovaný Jaroslavu Marvanovi k významnému životnímu jubileu. Ukázky z celovečerních filmů jsou doplněny o vzpomínky hlavního protagonisty; záběry z Marvanova civilního života a soukromí patří zcela určitě k raritním hodnotám tohoto dokumentárního pásma. ()