You Rang, M'Lord? (TV seriál)

Komedie

Velká Británie, 1988, 26x50 min

Tento seriál patří mezi moje absolutně nejoblíbenější z Británie, víc se mi přirostl k srdci než třeba ,,Haló, haló! ,, To proto, protože je to vycizelované, postavy zajímavější. Je to o hláškách, o kontrastech mezi nimi. Je to delikatesa, zato v Čechách známější Haló, haló! je spíše pro ten hlavní proud diváků. 4,5/5(22.11.2014)

Skrížte Downton Abbey s úžasným anglickým humorom a dostanete You Rang, M'Lord? Vynikajúco napísané postavy sú obyvateľmi jedného panského domu v medzivojnovom Anglicku. Dôležitejší v tomto prípade sú však tí ´pod schodmi´ teda služobníctvo a nie tí ´nad schodmi´. Dobrý britský humor a dobré príbehy. Seriál, ktorý ani za štvrťstoročie nestratil nič zo svojho pôvabu. Za mňa jednoznačne 5 hviezdičiek. P. S. Seriál som spoznala vďaka vysielaniu maďarskej televízie. V Maďarsku sa tento seriál stal tak trochu kultom. Podľa mňa zaslúžene.(12.4.2014)

Priama vizitka toho ze termin "anglicky humor" je vyplodom niekoho, kto o humore nema ziadnu sajnu! Ak cakate od mylordu sofistikovane "john Cleese-acke" sarkazmy, tak si to ani nepozrite :D Genialny serial v ktorom sa preklinaju viacere zanre humoru.(3.5.2012)